Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon mi lehet a szándéka?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mi lehet a szándéka? (info lent)

Figyelt kérdés

Sztori: Gólyatábor utolsó napján megismerkedtem egy fiúval, egész este beszélgettünk, felkísért a szobámhoz, aztán mondta, hogy reméli, hogy még találkozunk. Pár napra rá felvettem msnre, mondta, hogy ő is nézegette az adatlapot, csak még félt felvenni, beszélgettünk...kérdeztem hogy miért vannak szívek a nevében, először nem mondta meg, -jó mondjuk sejthető volt, csak csodálkoztam hogy előtte nem említette- aztán kibökte, hogy barátnője van egy ideje (nem ebben a városban lakik) . Nem egy karra járunk, így az egyetemen nem nagyon futottunk össze, viszont volt egy közös óránk tegnap és utána odajött, beszélgettünk, sétálgattunk vagy 3 órát, kérdezte, hogy ma nincs e kedvem megismételni, ma is ugyanez volt, és ismét felvetette, hogy holnap is jó lenne találkozni. ma ahogy beszélgettünk odajött egy barátja is egy rövid időre, aki köszönt, meg mondta hogy NÉHA -ezt ilyen ironikus hangnemben mondta- már emlegetett engem a fiú.


Szerintetek csak barátkozni akar vagy van vmi egyéb szándéka is?


2009. szept. 9. 21:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tuti h. van egyéb szándéka is.... bár én sajnálom szegény bnőjét...
2009. szept. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én csak barátkozni szeretnék vele, legalábbis addig mindenképp amíg barátnője van, sőt azt sem szeretném, hogy pl pont miattam menjenek szét. Ha még többet is akarnék tőle visszafognám magam.
2009. szept. 9. 22:02
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak barátkozni akar. És nem vőlegény, hogy visszafogd magad. Ha miattad nem szakít, majd szakít más miatt - ezek szerint nincsenek annyira rendben a barátnővel.
2009. szept. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ellent kell mondjak: lehet, hogy rendben vannak a barátnőjével, csak szeret másokat is hülyíteni. Ha otthagyja a barátnőjét, majd hülyít téged.

Nem szimpatikus a leírás alapján! Ne sétálj bele a csapdába! Az ironikus hangot megütő haver újabb gyanús jel lehet, hogy itt bűzlik valami. Tudod vannak ilyen pasik, akik ha látják a lányon, hogy nem tudják szexuálsian kihasználni, mert nem hagyja, akkor kihasználják mint kellemes társaságot, hiúságuk legyezgetésére, hogy "lám, lám, ez is fut utánam, ennek is bejövök"

A leírás alapján ez sunyít és hülyít téged. Eleve órákig beszélgetni kettesben egy másik lánynal úgy, hogy nem említi a barátnőjét...Nem veszi figyelembe, hogy becsap egy egyedülálló lányt, aki normálisan ismerkedne? Az msn-nel kapcsolatos válasza is sunnyogó. Egy szó, mint száz, nekem ez nem tetszik... Légy résen!

2009. szept. 10. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ne tűnik sunnyogónak, nyugodt meg természetesen viselkedik. De ennek ellenére megfogadom a tanácsodat utolsó, résen leszek :)


Szeretem, hogy az embereknek különböző meglátásai vannak a helyzetről, így várnám még mások válaszát is, előre is köszönöm.

2009. szept. 10. 08:24
 6/9 anonim ***** válasza:
velem is ugyanez a helyzet,én is gólyatáborban ismerkedtem meg egy sráccal,nagyon kedves,mi is órákat beszélgettünk,de azóta csak néha beszélünk,de akkor meg olyan aranyos üzeneteket ír...én sem tudom,hogy ilyenkor mi jár a pasik fejébe,nem tudom miért jó hülyíteni a lányokat,sztem te se várj túl sokat ettől a sráctól :(
2009. szept. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát, én is vmi hasonlót mondanék, mint az előttem szólók.

Nekem elsőre az jutott eszembe, h talán nincs annyira rendben a barátnőjével, de "ló nincs,jó a szamár is" alapon addig vele van, míg nem talál a helyébe mást. És talán ezt a vki mást keresi benned. Aztán ki tudja, h mire akad?

De ez még lehetne éppen tisztességes dolog is:

ha pl úgy keresné a következő barátnőjét, h közben nem hülyíti sem az aktuálisat, sem a leendőt... Ha pl visszafogottan keresné.

De attól tartok, h a mostani barátnőjével sem elég tisztességes. És így akkor mit vársz tőle?

Tudod, van az a mondás: aki képes szakítani a párjával vki miatt, az képes lesz szakítani az újjal is vki másért...

Nem azt mondom, h ne beszélgess vele, kerüld a társaságát, de azt se mondom, h sok esélyt adj ennek a leendő kapcsolatnak...

Tisztázni kéne, h mi a helyzet.

Ha problémás a párkapcsolata, oldja meg. Ha nem lehet megoldani, lépjen tovább. Ha nincs probléma, ne ismerkedjen közelebbről más lányokkal.

Ennyi a tömör véleményem.

23/L

2009. szept. 12. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Tehát ha a srác szakít a mostani barátnőjével a kérdezőért akkor szemét. Ha nem szakít vele akkor is szemét. Mi a helyes lépés? Tartson ki a mostani mellett, vegye feleségül és éljenek rossz kapcsolatban egy életen át? Vagy szakítson vele és minimum egy évig rá se nézzen egy nőre sem?


Mi van akkor ha a srác éppen most kérdőjelezi meg azt amit eddig érezni vélt a mostani barátnője iránt? Mi van ha a kérdező jelenti számára a nagy őt, de erre csak most jött rá? Mi lenne ha a kérdező egyszerűen csak megkérdezné tőle hogy mit akar igazából? Túl egyenes mi? :@


28/F

2009. szept. 12. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ha a barátnőjéről kérdezem, mindig kitér a válasz elől stb. de most már nem fogom hagyni, tisztázom vele és kész...
2009. szept. 12. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!