Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon csak kedves vagy van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon csak kedves vagy van valami hátsó szándéka is?

Figyelt kérdés

Van egy barátom már két és fél éve!

Neki van egy haverja(vele én is nagyon jóban vagyok),akinek van egy húga és ezzel a lánnyal járt a barátom kb 3 éve,asszem,hogy két-három hétig!

Ezzel a lánnyal én soha nem voltam rosszban,manapság pedig egyre jobban elvagyunk,mert találkoztunk bulikban és tök jól elbeszélgettünk négyen,mert a csajszinak is van barátja,már több,mint másfél éve!

Tegnap felvett a lány MSN-re és beszélgettünk és mondta,hogy ma mennek strandra és,hogy nincs-e kedvünk nekünk is menni!?

Meg mondta,hogy majd elmehetnénk egyszer négyen bulizni valami nagyobb szórakozóhelyre,mert ahol lakunk ott nincs túl nagy bulizási lehetőség!

Na szóval az lenne a kérdésem,hogy szerintetek tényleg csak jóban akar velem/velünk lenni vagy esetleg van valami hátsó szándéka is a barátom felé?

És jó ötlet lenne elmenni velük strandra?Csak mert szerintem ha ott lennénk én biztos egyfolytában azt figyelném,hogy hogyan néz ki a lány meg ezeket.

Ja és még annyit,hogy nekem azt mondta a barátom,hogy ő szakított a lánnyal,de mint később kiderült ez nem is így van,mert a lány szakított a barátommal!

Kérlek,hogy minden kérdésemre válaszoljatok!

Előre is köszy a válaszokat!

Üdv!


2009. jún. 19. 12:35
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem engedd, hogy jóban legyetek. De! Mindennek van 1 határa. Menjetek el velük strandra, esetleg szórakozni, de azért nem kellnaponta, vagy hetente találkoznotok!

A strandon is külön tudtok vonulni, annyi, hogy egymás mellé cuccoltok le, és kész.

Az, hogy őt nézed, sztem természetes, és egy kis féltékenység is az. De ne vidd túlzásba.

Hogy van-e hátsó szándéka, az csak akkor derül ki, ha velük vagytok, a strandon engedd el a barátodat egyedül is, és ha a lány odamegy hozzá, ne kezdj el rögtön hisztizni, hanem nézd meg, hogy hogy viselkednek egymással. Ha pl észreveszed, hogy a lány a víz alatt "huncutkodik, de a barátod hárít, akkor hagyd szó nélkül, és legközelebb ne menjetek velük sehova. Ha viszont a barátod is benne van a dolgokban, akkor el kell gondolkodnod a kapcsolatotokról.



Az, hogy hazudott, h ki szakított kivel pedig lényegtelen, mert a férfiaknak ciki, ha egy nő dobja őket, ezért is mondják mindig az ellenkezőét.



Bízz a párodban, de azért légy résen. Hisztit semmiképp ne rendezz, mondd azt, hogy kösz, elég volt, és majd otthon megbeszélitek a dolgokat.

Mert ha hisztérikázol, akkor a másik lány nyeregben érzi majd magát, és tovább próbálkozik.



Persze ezek csak feltételezések, mert a párod ha szeret, akkor nem engedi közel magához a lányt.



22/l.

2009. jún. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszy a választ!

Várok még további tanácsokat!

Üdv!

2009. jún. 19. 12:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Engem a barátom exe már 8hónapja szekál folyamatosan, és olyan dolgokat ír nekem iwiwen hogy néha csak pislogok. Örülj neki hogy ez a lány nem ilyen. Semmit nem akar szerintem a barátodtól. Teljesen közömbös neki. Gondolj csak bele, van barátja másfél éve, és egy 2-3hetes kapcsolat nem lehetett olyan komoly hogy két és fél év alatt ne lehessen túllépni rajta. Szerintem nyugodtan elmehettek velük bulizni, lehet, hogy egy nagyon jó társaság fog kialakulni és szerzel egy barátnőt. A szakításukba pedig szerintem nem érdemes belefolyni. Az az ő dolguk volt. Azért mondhattak mind a ketten mást, mert lehet, hogy igazéból ilyen közös alapon történt az egész, vagy mind a kettő a saját igazát hajtotta. De ezzel már nem érdemes foglalkozni. A párod veled van és nem hinném hogy bármit is akarna a volt barátnőjétől.
2009. jún. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!