Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy lány, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány, hogyan közelítsek?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akibe szerelmes lettem tegnap, egy iskolai tevékenységen. Mintha ő is közelített volna, de nem bíztos. Közöttünk egy év és egy osztály különbség van (9-10) a lány javára. Nem tudom, hogy mit tegyek, de nem szeretném még elmondani neki, mert nem rég ismertem meg. Esetleg mit javasolnátok?
2013. febr. 23. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:
köpd le és kiderül...
2013. febr. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"akibe szerelmes lettem tegnap"


Próbáld megismerni. Ez nem szerelem, úgyhogy még ne valj neki szerelmet. Csupán tetszik, illetve vonzódsz iránta. Rosszabb esetben belehabarodtál, de szerelmes biztosan nem vagy!

Beszélgess vele, ismerd meg! Akkor nem a testhez, kinézetéhez fogsz vonzódni, hanem ha szép belülről, akkor tudsz CSAK beleszeretni. Igy csak a testét, kinézetét találod vonzónak.

2013. febr. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy igazad van,de mirol beszelgessunk?Mar kb.5 honapja jarunk egy bentlakasba,de meg a tegnapin kivul csak koszontunk egymasnak...
2013. febr. 23. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!