Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan közelítsek egy lány felé?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közelítsek egy lány felé?

Figyelt kérdés
van egy szép lány a suliban, év eleje óta nagyon szimpatikus. Nem a gyávaságom befolyásol abban, hogy ne mennyek oda, hanem egyszerűen nem tudom mit mondjak. Amúgy 10.osztályos, én pedig 9..Az is kicsit zavar, hogy mindig társaságban van,ez megnehezíti a dolgomat.:/ Szóval mit mondjak neki?, mivel mennyek oda?...
2012. máj. 18. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha ő 10-es, te meg 9-es, akkor esélyed sincs a gimiben, ha csak nem kő gazdagok a szüleid, plusz mellé órási a népszerűséged már most.
2012. máj. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ferdinánd98 válasza:
0%
szerintem az al menny oda hogy akarsz mondani valamit és ekor elmentek egy űres helyre és elmondod neki mit érzel
2012. máj. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne menny oda, mert nem tudod leírni sem. Egyébként meg keress témát. Érdemes ismerősön keresztül, akkor van téma.
2012. máj. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1.válaszoló.:egy-két hónappal vagyok nálla fiatalabb, mivel én évvesztes vagyok,ő meg gondolom nem.

2. válaszoló.:hát igen erre énis gondoltam, de ahoz elég nagy bátorság kell hogy egy tucat lányhoz odamennyek akit nem ismerek....

de azért köszi mindenkinek:)

2012. máj. 18. 20:46
 5/5 A kérdező kommentje:
Koyokahn: amúgy van kközös ismerős...nah majd megkérem h segitsen...köszi:D
2012. máj. 18. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!