Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért hiszik azt sokan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt sokan, hogy egy fiú csak biztos a dugásért akar annyira barátnőt? Miért hiszik azt, hogy a fiúknak nincsenek érzései, nincsen lelke?

Figyelt kérdés
Mert persze fontos a szex is, de ez magában kevés, hiába mennék el egy prostihoz nem tudná megadni, amire vágyom teljesen, nem szeretne őszintén, nem ölelnem, nem csókolna őszintén. Én olyan lányra vágyom, aki úgy szeret, ahogy vagyok és nem a pénzemért vagy valami egyéb érdekből. JÓ érzés lenne, ha én is tudnék egy lányt szeretni, mert szeretgetős típus vagyok amúgy is. De valahogy a mai lányok között szétnézve nem igazán lelem azt, akit keresek és csak egyre nehezebb, mintha tűt keresnék a szénakazalban. Csak nézem, hogy mások milyen boldogok és én i szeretnék egy szeretni való aranyos lányt találni, de ha találok is normálisat, akkor már vagy foglalt vagy valami hiba van benne vagy én nem jövök be neki, mintha szándékosan szívatna a sors, pedig olyan jó érzés lenne csak megölelni is egy lányt, szeretni valakit és viszont szeretve lenni. Csak erre vágyom, de mégsem találom a megfelelő lányt sehol sem.

2013. febr. 23. 13:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

17:54


emberfüggő. Örülj hogy megóv magától az ilyen "barátzónás" csaj.

2013. febr. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem körülnézés alapján nem fogsz olyan lányt találni akit keresel. Biztos vagyok benne hogy van ilyen hölgyemény, de első ránézésre nem fogod tudni megállapítani. Sokan elrejtik az igazi egyéniségüket, pont azért hogy ne szeressenek beléjük azok a pasik, akiket csak a szex érdekel és csak összetörni tudják a lányok szívét. Szóval szerintem értelmiségi körökben, káros szenvedélyektől mentes helyeken keresd az igazit. Beszélgess, ismerkedj, aztán előbb-utóbb csak meglesz az igazi! :)
2013. febr. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Igaz, ez általánosítás, de nagyjából a fiúk 70%-ára igaz. Hogy róhatod fel nekünk azt, hogy ha egy fiú közeledni akar felénk, óvatosak/elutasítóak vagyunk? Inkább lerázom, minthogy rosszul járjak! :S
2013. jún. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!