Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért hiszik azt sokan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt sokan, hogy egy fiú csak biztos a dugásért akar annyira barátnőt? Miért hiszik azt, hogy a fiúknak nincsenek érzései, nincsen lelke?

Figyelt kérdés
Mert persze fontos a szex is, de ez magában kevés, hiába mennék el egy prostihoz nem tudná megadni, amire vágyom teljesen, nem szeretne őszintén, nem ölelnem, nem csókolna őszintén. Én olyan lányra vágyom, aki úgy szeret, ahogy vagyok és nem a pénzemért vagy valami egyéb érdekből. JÓ érzés lenne, ha én is tudnék egy lányt szeretni, mert szeretgetős típus vagyok amúgy is. De valahogy a mai lányok között szétnézve nem igazán lelem azt, akit keresek és csak egyre nehezebb, mintha tűt keresnék a szénakazalban. Csak nézem, hogy mások milyen boldogok és én i szeretnék egy szeretni való aranyos lányt találni, de ha találok is normálisat, akkor már vagy foglalt vagy valami hiba van benne vagy én nem jövök be neki, mintha szándékosan szívatna a sors, pedig olyan jó érzés lenne csak megölelni is egy lányt, szeretni valakit és viszont szeretve lenni. Csak erre vágyom, de mégsem találom a megfelelő lányt sehol sem.

2013. febr. 23. 13:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát nagyon egy húron pendülünk apukám. ;)
2013. febr. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%

Elöször is,túl sokat írsz...Másodszor,az egész összefolyt,és kijött:nyaf,nyaf.

Ha akarsz egy csajt,ne itt nyafogj,álj neki csajozni.

De hogy válaszoljak is:a sok negatív tapasztalat miatt gondolják sokan.Mert egy csajt elég ha 1 szemét f@sz megtalál,és tönkre teszi jó hosszú időre.

Egy pasi.

2013. febr. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Média ezt nyomja a fejükbe. Elég csak az Amerikai Pite című filmre gondolni és rájössz.
2013. febr. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

miért is?

11hónap után dobtak azzal az indokkal hogy nem kell "tökéletes"nő,az ember nem arra vágyik hogy gondoskodjanak róla és elnézőek legyenek vele,nem kell hogy a nő 19 évesen már főzzön a pasira,inkább hisztizzen,ha kell akkor játssza az elérhetetlent,"szeretlek de nem kellesz",ehhez meg hozzájön hogy azóta minden bulin csajozik,de semmi komoly

szal megunta a dugást és most másokat kefélget,nekem ebből nagyon az jön le hogy a szex fontosabb mint az érzések

ja,meg nem ártana ha a pasik 90%-ka nem narancsáragára pirult szőke libákkal lenne,és nem az ilyen mű nőket bámulnák,könnyebb lenne elhinni hogy a belső értékek is számítanak

2013. febr. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én nem hiszem ezt.
2013. febr. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
2013. febr. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

mert sokszor elrontják a pasik azzal hogy életükben először látnak, de már randival nyaggatnak és elképzeik hogy 2. randin már csók, 3.-on szex.

előzetes ismerés nélkül!

én meg úgy gondolom, ha ennyire rohannak mint vak ló a szakadék felé, akkor igazából mindegy hogy én vagyok ott, vagy Vikike a 3. emeletről.

és jól gondolom, mert ha utat mutatok nekik elfele, rögtön rohannak is a Kármenhez, meg a Fruzsihoz, meg a Zoéhoz.

Azt hiszem ha valaki igazán magamért szeretne, az először nem arra menne rá hogy minél előbb fogdoshasson, meg ledugja a torkomon a nyelvét, hanem szimplán beszélgetne, meg mondjuk közös társaságban beszélgetnénk, iszogatnánk (és ott is nagon szépen el lehet különülni, mert úgyis mindenki csak 1 emberre figyel egyszerre).

és mondjuk ez menne úgy 3 hónapig, aztán esetleg lenne az, hogy közölné: mondjuk randizhatunk.

aztán akkor már reális lenne a 3. randin szex elképzelés és el is hinném talán, hogy nemcsak a puntcim szereti.

de a pasik mindent azonnal akarnak manapság és csodálkoznak, ha az 1. randin megfektetett tinilány "nem elég érett", butuska, ciki, összeférhetetlen, undok stb.

miért, hagynak időt rá, hogy jól megismejék? csak a testét ismerik kb...

lehet hogy én vagyok ódivatú, de szerintem többre mennének azzal, ha azt a 4-5 nekik nagyonnagyon tetsző lányt próbálnák hosszabb idő alatt kiismerni és majd azután randira hívni, mint hogy minden lányra rámozdulnak aki él és mozog, majd "nem feküdt le 1.-re? fridig fap.na!" - és elhúznak a következőre, minden héten újat hajtanak.

nem azt látom hogy ez annyira beválna nekik...

főleg hogy én a "hosszan megismerőssel" 3 hónap fogdosásmentes ismerkedés után összejöttem, 3 hónapja együtt vagyunk, a másik aki meg 3 randi után sértődve otthagyott, ez alatt a 6 hónap alatt se szervált össze magának 1 hétnél továbbra csajt, pedig elvileg komoly kapcsolatot keres...

és hajtott legalább huszat, ebből tudomásom szerint 2 feküdt le vele, de azok is elhagyták kb. 3 nap után.

2013. febr. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

13:53


már nem azért de a nők is így vannak. Nem 1 randim szakadt már meg azért mert nem voltam hajlandó lesmárolni a csajt 1 óra ismerkedés után. Szóval ez megint csak fújjolás a másik nemre.

2013. febr. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Jesszus ez a video de sz@r volt...kérdező, te meg általánosítasz én pasiban sokkal több olyannal találkoztam akik csak lyukra játszottak mint olyannal akik tényleg társat kerestek. Amúgy lehet fiatalabb vagy de 20 felül egy nő általában már elvárja hogy nőként legyen kezelve ne pedig plüssmackóként.
2013. febr. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Na igen 3 hónapig ismerkedsz. Utána a lány bezár a barátzónába mert nem léptél időben bemagyarázza magának , hogy nem érdekled.


Részben igaz amit leírsz de sokallom ezt a 3 hónapot.

2013. febr. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!