Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van olyan hogy egy srác azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan hogy egy srác azért nem akar járni a lánnyal mert túl sokan nyomulnak rá?

Figyelt kérdés
Szóval kb 1 éve ismerjük már 1mást.Az első félévben végig ilyen se veled se nélküled kapcsolatban voltunk.Közben ha 1ütt voltunk vhol (pl buliban),ő mindig hangoztatta,h mennyien nyomulnak rám.Én nagyon szívesen járnék vele,de ő mégis mindig inkább ezt a felemás állapotot választja.Aztán 1x egy veszekedésünk után nem beszéltünk 1 ideig és összejött 1 tökre velem ellentétes lánnyal...akire nem nagyon szoktak nyomulni.
2010. jan. 24. 19:47
 1/8 A kérdező kommentje:

ja és aztán mikor szakított a lánnyal,rögtön hozzám jött vissza,de megint nem járás céljából,hanem h legyünk meg int úgy mint régen :/

én 19/L ő meg 19/F

2010. jan. 24. 19:50
 2/8 anonim ***** válasza:
Hm! engem meg akasz ismerni? Én nem vagyok ilyen félős! :D
2010. jan. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem zavarhatja..gondolom te se örülnk ha olyan pasid lenne akinek a lábai előtt hevernek a csajok,és minden csaj azt a pillanatot várja,mikor maradhat vele kettesben:) féltékeny lennél?
2010. jan. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sajnalom, hogy ezt kell irjam, de mint kivulallo, ez a fiu csak kihasznal teged. Elveszi, ami kell, megfektet, de kapcsolatot nem akar, egy hulye indokkal.

Ha nem hasznalod ki, hogy sokan hajtanak ra, nem vagy "konnyu" lany, akkor semmi oka, ilyen hulyeseggel haritania. Nem a te hibad, h ha masoknak is bejossz.

En a helyedben hagynam ezt a link alakot (meg utana is volt a kepen bor visszamenni hozzad, hogy massal volt ???SSS!!!), es keresnek valakit a hodolok kozt, aki tenyleg megbecsulne.

2010. jan. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

hát van ilyen én se járnák olyan lánnyal akire mindenki nyomul mert félnék hogy mi van ha elveszítem őt

19/F

2010. jan. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem használom ki vis persze kihasználom h ha olyan srác nyomul aki nekem is tetszik.de ha ő velem van akk soha rá se nézek másra.és mindig ő az első nekem.néha persze belementem a játékba a többi fiúval,de azt csak úgymond dacból tettem mert nem foglalkozott velem :w tudom nem kellett volna,csakhát nemtudtam mit tehetnék.
2010. jan. 24. 20:01
 7/8 anonim ***** válasza:

én sem járnék olyan lánnyal akire sokan nyomulnak. akármilyen jól néz ki, akármilyen hűséges meg rendes lenne, akkor sem járnék ilyennel.


túl nagy a kockázat. és ugye ami elromolhat, el is romlik. matematika.

2010. jan. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, hogy ezért nem akar járni Veled, mert fél, hogy "túl nagy a kockázat". Én is hasonló vagyok: ha pl egy társaságban mindenki egy lányra hajt, de nagyon feltűnően mindenki keresi a kegyeit, hiába tetszik nekem is, nem fogok nála kezdeményezni. Nehogy már én is beálljak a hárembe:D Aztán ha már megunta a sok nyalizó széptevőt, akkor jövök én, akivel normálisan el lehet tölteni az időt és nem minden második mondata célzás-az majd később jön:)
2010. jan. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!