Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy emlékszel vissza életed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy emlékszel vissza életed első randijára?

Figyelt kérdés
2009. szept. 9. 09:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor találkoztam elöször azzal a fiuval.A belvárosban sétáltunk,a folyóparton,hazakisért.VOlt egy-két cikisebb helyzet is de nem baj.Így volt szép.


Nem régiben volt(nyáron)

2009. szept. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az első randim nem is végződhetett volna rosszabbul. Gimis voltam, talán elsős. Csak sétáltunk, beszélgettünk. Mikor hazamentem, meg akart csókolni. Azelőtt soha nem csókolóztam még, és totál gáz voltam. Nem is csoda, hogy utána nem hívott fel. :)
2009. szept. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Arra emlékszem hogy mindketten totál bénák voltunk, alig szóltunk néhány szót, tele volt az egész kínos csendekkel. :) De nagyon szép szemei voltak és amikor rá néztem rögtön elpirultam.. pedig nem volt szép a lány, csak izgalmas volt az új helyzet. Arra kiemelten emlékszem hogy fizettem az ásványvizét amit nem köszönt meg, valószínűleg emiatt is alakult ki bennem később az hogy nem fizettem a randikon mint a katonatiszt.

Aztán hazakísértem, kurwa hideg volt és a kapualjukban megcsókoltam. Dalolva mentem haza, pedig utána kb 2 napig tartott az egész. :)

2009. szept. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát akik aznap születtek, már nagykorúak azóta... :D


A lány nagyon jól nézett ki. Fázott, mert hideg volt, rajta pedig egy vékony harisnyanadrág volt. (Rövidnadrág+térdzokni párossal.) Én felajánlottam, hogy dörzsölgetéssel megmelengetem a combjait. Megengedte. ;)

2009. szept. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
eláztam, megbüntettek, kizártak, megfáztam csak ennyire emlékszem
2009. szept. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Pár évvel ezelőtt volt, vakrandira hasonlított, de már neten beszéltem vele. Elmentünk pizzázni, alig beszéltünk, a párom fizetett, nem hagyta hogy én is fizessek. De végülis az egészet elbénáztam és még az elején puszit se kapott. Azóta (2 és fél éve) együtt vagyunk :)
2009. szept. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én életem első igazi randijára határozottan emlékszem. :-) Mindig mosolygok amikor visszagondolok rá. Elmentem a megbeszélt helyre és vártam a lányt, kb 10 percig, aztán úgy voltam vele, hogy biztos átvert és már nem jön. Ezért elindultam hazafele. Útközben találkoztam össze vele, ő meg nem értette hova megyek. Fiatal és tapasztalatlan fiúként fogalmam sem volt arról, hogy egy hölgynek "illik" késni a randiról valamicskét, úgy hogy én 10 perc után le akartam lépni. :-) De végül összejöttünk. Mindig tanul az ember.

26/f

2009. szept. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az első randim abból állt, hogy a fiú hazakísért a kosármeccsem után, ez kb. 10 perces séta volt. Egészen a liftig kísért, ott még bénáztunk egy kicsit, és megkaptam életem legelső és legnyálasabb gusztustalan csókját. Még most is csak annyit tudok mondani, hogy fúúúúj. Nem is lett belőle kapcsolat.

Az első igazi randim, egy röplabda meccs után volt. Elmentünk sétálni, egy gyönyörű parkban kötöttünk ki, leültünk egy padra, sokat beszélgettünk, és ott megvolt az első igazi csók. Még most is mosolygok, ahogy felidézem. Azóta is együtt vagyunk (12 év).

2009. szept. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az első randin órákig sétáltunk a városban.Meghívott egy fagyira és én leettem magam:S Majd kikísért a buszhoz és adott egy puszit az arcomra.4 évig voltunk együtt.:)

Abban az időben voltam a legboldogabb!

2009. szept. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Béna voltam, nem mertem elmondani amikre gondoltam. Ha a csaj nem beszél sokat, jó sok kínos csend lett volna. Nem is lett belőle semmi.


Ettől eltekintve szép emlék, meg vicces belegondolni, hogy ilyen is voltam. :D


Ma már a legtermészetesebb dolog, hogy csajokkal vagyok körülvéve és mindig kimondom a közelükben amit gondolok és vonzódnak hozzám, megszerzem akit akarok.


Változnak az emberek. Idővel sokkal kiforrottabb személyiségük lesz.


De jók az első randik. A legtöbből össze lehetne vágni egy f@sza kabarét. :D

2009. szept. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!