Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A 15 és 16 éves fiúk véleménye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 15 és 16 éves fiúk véleménye érdekelne! Ti mit vártok a lányoktól az első randin?

Figyelt kérdés
Van valami amit különösen elvárnátok tőlünk?
2013. febr. 19. 21:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Engem elhívott egy csaj moziba(nagyon bejöttem neki), fizettem a jegyeket mert úgy esett jól, de amúgy végig alig szólalt meg, nekem kellett pofáznom mozi előtt és után is. Pedig nekem egyáltalán nem jött be, csak rendes akartam lenni.

Háromszor kínáltam meg popcornnal, egyszer se kellett neki. Mikor látta, hogy többet nem kínálom meg, kért:D


Egyetlen jó az volt az egészben, hogy elhívtam havert is aki mögöttünk ült(a csaj nem tudta, hogy ismerem), és utána vele kibeszélhettem a filmet:D


Na ilyen ne legyél, még akkor se ha ő hív el téged. Ha már elmész, beszélgess, kérdezgess te is, és ha tetszik is, próbálj meg közeledni, ne hagyj rá mindent. Pl. akármennyire nem tetszett, én örültem volna, ha leszop:)

2013. febr. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azt hogy legyen természetes. Olyan amilyen szeret lenni, és ne játssza meg magát, az kb egy átverés. (Ha lesz kapcsolat ott már úgy sem fogja.)

A többi az ebből már következik

2013. febr. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!