Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ti miből veszitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti miből veszitek észre, ha egy csaj pénzéhes?

Figyelt kérdés

Rengeteg pénzéhes osztálytársam van, de érdekelne, hogy a fiúk miből veszik észre, ha egy csaj csak a pénzre megy?

(Sztem undorító aki pénzéhes)


Milyen árulkodó jelek vannak a fiúk számára?



Félreértés ne essék, ezt nem azért kérdezem, mert "hogyan tudnám titkolni", én nem vagyok pénzéhes, soha nem is voltam az.


2013. febr. 19. 16:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Miért lenne intő jel, ha drága ruhája van? :D


Éppenséggel a saját pénzéből is vehette azt a ruhát, nem feltétlenül mástól kapta. Vagy ha kapta is, az is lehetett karácsonyi, születésnapi ajándék.

2013. febr. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
És a beszédből ez hogy derül ki?
2013. febr. 19. 18:24
 13/17 anonim ***** válasza:

18:22


aha 3 milliós nercbundáért biztos kőkeményen napi 12 órás robottal megdolgozott 20on éves tapasztalatlan és tanulatlan létére..

2013. febr. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Már bocsi, de a szülei nem lehetnek gazdagok? Vagy nem lehet egy gazdag családtagja, aki kedveli és megvette neki?


Ez sima előítéletesség.

2013. febr. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

16:25


de lehet, de a példában mondjuk tudod hogy nincsenek gazdag rokonai. de azért lovagolj továbbra is a szavakon... és még véletlenül se értsd meg amire célzok.



"előítéletesség"


hagyjuk már ez az álszent dumát. Minden nőben megfordul az ismerkedés elején hogy a pasi csak szexet akar, és miután megkapta lelép. ezek után ki is az előítéletes és álszent?

2013. febr. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nem, éppenséggel nem értem mire gondolsz, mert ez baromság.

Nem az a pénzéhes, akinek megvan mindene, mert nincs rá szüksége.


A nők fejében ritkán fordul meg ilyesmi egyébként. Akik éppen elkezdik a szerelmes korszakot, na náluk igen, de felnőtt embereknél nem.

2013. febr. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ezek szerint te nagyon álomvilágban élsz.
2013. febr. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!