Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van-e esélyem nála, ha igen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van-e esélyem nála, ha igen, hogy? Mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

Tavaly májusban megláttam egy lányt a templomban. Mise után megkérdeztem a nevét, és hogy mindig erre a misére szokott-e járni. Vonakodott a válaszadástól, de azért csak válaszolt, majd elment.

Következő vasárnap vittem neki egy szál egyszerű virágot (nem rózsa volt, de jól nézett ki, mindegy), át akartam adni, de ott volt az édesapja is, de azért csak odamentem hozzájuk, és azt mondtam a csajnak, hogy "szia, ezt neked hoztam". Ők balra mentek, én jobbra. Otthon megkerestem facebookon, írtam neki, hogy tőlem kapta a virágot, és lenne-e kedve velem valamikor meginni egy kávét. Erre semmi választ nem kaptam sajnos (pedig olvasta az üzenetem).

A rá következő vasárnap már nem láttam a lányt, eltelt 2012 úgy, hogy össze sem futottunk, sőt, már el is felejtettem. Múlt vasárnap viszont megint ott volt, alig ismertem meg, ő is tágra nyílt szemekkel figyelt engem, hogy kb. köszönjön-e vagy se, ismer-e engem vagy nem, miért nézem úgy, mi lesz most... nagyjából ezek voltak a levegőben.

Van-e esélyem nála, ha igen, hogy? Mit csinálnátok?


2013. febr. 19. 11:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Aranyos annyit tesz, ahogy hozzáállsz a dolgokhoz, meg ez a szituáció.

Lehet olyannak nevelték, s azért ilyen, meg amikor az anyja is ott volt s odamentél, lehet ők másként gondolkoznak. Nem lehet ezt így tudni, de elképzelhető.

Viszont a mai világban, ha más megoldás nincs, akkor csak a net marad, de előbb nem elhívni kellett volna, hanem még sokat beszélgetni Vele, az célra vezetőbb lehet/ne.

2013. febr. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Te is a határán állsz a homoszexualitásnak... Legyél már férfi.
2013. febr. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Utolsó... ebben mi a b.uzi? nem értem. Te hogy csinálnád ba.szod?
2013. febr. 19. 22:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!