Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit kéne most tennem? Egyáltal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne most tennem? Egyáltalán nem vagyok már biztos a dolgomban. (lent)

Figyelt kérdés

Van egy srác. Kb egy hónapja ismertem meg egy netes társkeresőn. Normális,kedves,stb,30 éves (én 25 vagyok).Elég sokat leveleztünk,holott én nem vagyok az a nagy levelezgetős típus,szeretek hamar találkozni,ha neten ismerkedek,mert úgyis szemtől szembe dől el minden. Na hát mi kb egy hónap után hoztuk össze a találkát,randit nevezzük,ahogy akarjuk. Nagyon jó volt minden,nekem maximálisan szimpi a pasi minden szempontból. Viszont meglepett,hogy semmi nem történt a randink alatt. Se egy érintés,se csók. Ez számomra azért fura,mert ő is jól érezte magát (mondta és látszott,hogy így is van),bár elmondása szerint ő lassabban halad ezekben a dolgokban. Hát én ezt meg is értem. Megadta az e-mail címét,hogy ott majd könnyebben tudunk bszélgetni napközben,mert eddig facebookon tettük ezt.

De most teljesen el vagyok bizonytalanodva. Félek,ha írok neki,akkor majd azt érzi,hogy nyomulok,(bár azt mondta,nyugodtan "zaklassam" csak napközben) és meghátrál. Mivel ugye az ő tempója lassabb,mint az enyém.

De attól is félek,ha nem írok neki,majd azt gondolja,nem is érdekel különösebben,bár azért azt hiszem,volt arra utaló jel,hogy ez nem így van!

Rég volt olyan ember,aki ennyire felkeltette volna az érdeklődésemet,és most ennek nagyon örülök és így,hogy azért már ennyi idő alatt kicsit megismertem,azt gondolom,el tudnék vele képzelni egy komoly kapcsolatot. De nem akarom elszúrni,nem akarok túl rámenős lenni,de túl passzív sem,mert az meg nem én lennék.

Ti mit tennétek? Írjak neki,vagy várjam meg,míg ő keres? Egyszerűen nem tudom,mi lenne a helyes!


2013. febr. 18. 09:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Bár én most egy kicsit felfokozott hangulatban vagyok, mert azt hiszem szerelmes vagyok, azt tanácsolom, ha tettszik, kedveled, ne engedd el. Egy nő biztosan el tudja érni azt, hogy úgy alakítsa a helyzetet, hogy az ne tűnjön nyomulósnak. Ha megvan a fiú, ne engedd el! Nem érdekes, hogy mi a helyes és elvárt. Ha tetszik, ne engedd el!
2013. febr. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

09:33! Örülök,hogy boldog vagy :)!

De volt már olyan,hogy túlságosan lelkes voltam és ettől megriadt az akkori illető. Ettől félek most is. Sajnos annyi csalódás és pofáraesés ért már életemben,hogy csak hosszú idő után tudom teljesen önmagam adni bárki előtt. Megtanultam magamban elfolytani,a lelkesedést,az örömöt. Ez nem jó,tudom,de nem akarom újra megégetni magam!

2013. febr. 18. 09:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Várj egy napot, ha nem keres, akkor keresd te őt.
2013. febr. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Írj neki úgy, hogy nem éled bele magad addig maximálisan, amíg nem lesz belőle komolyabb. Nem kell ezt ennyire túlbonyolítani. :)
2013. febr. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy nem kéne túlbonyolítanom,de én sajnos ilyen vagyok :)! Nem jó ez,ezt is tudom,de hát nem hinném,hogy nagyon változni fogok már ezen a téren :)!

Tényleg nagyon tanácstalan vagyok,és az a legnagyobb baj,hogy hamar beleélem magam általában ezekbe a dolgokba és akkor szoktam pofára esni. Persze,ezen próbálok változtatni kisebb nagyobb sikerrel,de nem könnyű.

2013. febr. 18. 09:45
 6/8 anonim ***** válasza:

Ne engedd el! Lehet, hogy csalódások sorozatán vagy túl, de ha tettszik, és nem lépsz, a lehetőségtől fosztod meg magad.

Én is többször csalódtam már, de azért nem szabad lemondani a lehetőségről, mivel szerinted is benne van a jó kapcsolat lehetősége. 100 próbálkozás is megér egy jó kapcsolatot. Mi van, ha ő a nagy Ő , és elszalasztod a félelmeid miatt?

2013. febr. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Persze,igazad van! De te mit tennél a helyemben? Írnál neki,vagy nem írnál e-mailt? Nem akarok nyomulni,viszont nagyon szeretnék vele komoly kapcsolatot!
2013. febr. 18. 10:02
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy írtatok! Kiderült,hogy neki nem volt meg a szikra,így inkább nem szeretne ismerkedni! ....
2013. febr. 18. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!