Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Belehabarodtam egy lányba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belehabarodtam egy lányba, mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Jó estét, egy 14 éves fiú vagyok, aki belehabarodott egy tőle 1 évvel fiatalabb lányba. Ezzel kapcsolatban kérnék tanácsot. Miként kéne vele beszélgetést kezdeményeznem? És mielőtt mondanátok, a válaszokat majd csak holnap fogom látni, mert megyek lefeküdni :D.

2013. febr. 13. 22:07
 1/6 A kérdező kommentje:
Amit kihagytam, hogy egy iskolába járunk.
2013. febr. 13. 22:08
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
A leckédet ne írjuk meg helyetted?
2013. febr. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
fogsz még jópárba
2013. febr. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb módszer: menj oda hozzá, mutatkozz be neki és mond meg neki, hogy tetszik neked! Aztán kérd el a telefonszámát és ígérd meg neki, hogy föl fogod hívni holnap. Másnap minél később, de még időben hívd fel! Mond el neki, hogy szeretnél vele találkozni és beszéljetek meg egy időpontot! Az első randin legyél bátor, ne gondolkodj rajta előtte, csak mosd meg a hajad, stb... legyél ápolt! Ne találj ki előre beszédtémát, vagy ilyesmit. Csak menj el a randira, vigyél egy kis pénzt és egy szál valamilyen szép virágot. Úriembernek lenni mindig, minden lánynál, minden esetben kifizetődő! Dícsérd meg a ruháját, a szemeit, hogy milyen sugárzó ma! Beszélgessetek egymásról, suliról, zenéről, vagy bármiről, ami csak jön! Ne legyél félénk, képzeld azt, hogy egy kedves barátoddal beszélgetsz. Legyél magabiztos, jó kiállású és határozott. De semmiképp se legyél halk- vagy éppen szűkszavú, erőszakos vagy túl komoly. Kérdezz sokat! A randi végén beszéljetek meg egy másik találkozót, vagy beszélgetést (telefon, facebook). Ha a randi után is tetszik a csaj, mutass töretlen érdeklődést. Bármikor ha beszélni akar veled, beszélgessetek, semmiképpen se utasítsd el. Egyelőre ennyi :) Sok sikert! ;) Csak bátran...
2013. febr. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jó reggelt! Köszönöm a válaszokat, az első rossz volt, a második olyan semleges, a harmadik pedig segített. Köszönöm kedves #3 :D.
2013. febr. 14. 07:11
 6/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat, 4-est szerettem volna írni, aki rajtam kívül a harmadik válaszoló :D
2013. febr. 14. 07:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!