Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jöjjek vele össze? Belsőleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jöjjek vele össze? Belsőleg igen, külsőleg nem vonzódom hozzá.

Figyelt kérdés

Az egyik jóbarátomról, évfolyamtársamról van szó. Kedvelem meg minden, aranyis is, és nagyon bejövök neki, amit ki is mutat. Mivel jól megvagyunk, összejöhetnénk, de külsőre egyáltalán nem az én esetem, nem tudom, hogyan tudnám megcsókolni. Viszont ha nincs ott, hiányzik a kedvessége, a bókjai. Lehet, csak egy kapcsolat hiányzik és nem ő maga? Jöjjek-e vele össze? Vagy ez csak kihasználás lenne részemről?


18/L



2013. febr. 16. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, ugyan ez volt nálam is hát belementem, de... nem tudtam vele lefeküdni mert nem tetszett, nem vonzódtam hozzá, semmilyen vonzalmat nem éreztem iránta.
2013. febr. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a belsője tetszik, akkor az csak fél siker, nem elég a testi vonzódáshoz. Az pedig egy normális kapcsolathoz elengedhetetlen, mert akkor a szex sem lesz jó vele.
2013. febr. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ne.
2013. febr. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor ne! Szerelem = szeretet + testi vonzalom. Ha az egyik nincs meg, akkor már eleve lőttek a dolognak.
2013. febr. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor lőttek a barátságunknak! Ő úgyis többet akarna tőlem, igaz? A jelenlétemmel pedig nem hagynám őt felejteni. Jaj, de fog rám haragudni és szomorú is lesz, ahogy ismerem, de ezen is túl kell jutni!
2013. febr. 16. 22:12
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne! Magadnak ártanál csak, hosszabb távon pedig a srácnak is, mert a "nem jön be külsőre" dolgot túl sokáig úgysem tudnád leplezni. Inkább mondj nemet most, ne élje bele magát.
2013. febr. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Tedd úgy ahogy érzed, de ne szórakozz vele! Ha meg már megtetted, ne is barátkozz vele...

Annál nincs szarabb, amikor más zátonyon kőt ki az a hajó, amelyikre én akartam felszálni.

2013. febr. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én is többet akarok egy csoporttársamtól de lesz@rom mert pasija van és engem nem nézne férfinek akárhogy viselkedem, pedig nagyon szeretem őt!

F19

2013. febr. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!