Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Veletek volt ilyen? Belsőleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt ilyen? Belsőleg tetszik, külsőleg nem tudom.

Figyelt kérdés
Van egy fiú, egyszer találkoztunk. Neten beszélünk minden nap. Nagyon szeretek vele beszélgetni, nagyon kedves, aranyos, szimpatikus....., de nem tudom, h. ha annyira nem tetszik külsőre (nem rossz azért, de nem az a tipikus jó pasi a szememben), akkor bele tudnék-e szeretni. Ő udvarol, és tudom, h. tetszem neki, de én még csak 1-szer láttam, és nem tudom, h. mennyire tetszik.
2011. dec. 16. 13:51
 1/10 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele, h. nem a külső a legfontosabb, és persze én sem vagyok egy szépségkirálynő.
2011. dec. 16. 13:52
 2/10 anonim ***** válasza:
akkor meg mit válogatsz?
2011. dec. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Randy Orton ***** válasza:
Most én döntsem el hogy jóképű vagy rusnya
2011. dec. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok csúnya, csak azért ahogy más sem, én sem vagyok tökéletes. De szerintem mindenki válogat, úgyh. én miért ne tehetném?
2011. dec. 16. 13:56
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha belsőleg szimpatikus és el tudod őt fogadni, akkor nagyon könnyen bele tudsz szeretni. És ha valóban belezúgsz, akkor nem fog számítani a külső.
2011. dec. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Velem volt ilyen.


Aranyos volt, jókat lehetett vele beszélgetni, humoros volt stb. de külsőleg nem tetszett. És tudod próbáltam magam rábeszélni hogy "Jaj de olyan aranyos, jó lenne nekem , jól érezném magam vele" de mégsem vonzott. Aztán nem is lett belőle semmi, így visszagondolva meg rosszul lennék ha hozzám érne, bármilyen rendes fiú.

2011. dec. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Matthew W. válasza:
100%

Hát már nem tudom mit higgyek nem minden a kinézet...maszlag meg nem a kinézet a legfontosabb, nem a ló****-t nem!

teljesen normális srác vagyok nem vagyok egy Brad Pitt de szerintem csúnya sem szóval olyan átlagos kinézetű.

DE a csajokkal nagyon jól eltudok bármiről beszélgetni, támogatom megpróbálom megérteni őket(mármint akivel közelebbi ismeretségben vagyok)ha gondjuk van adok tanácsot ha tudok, segítek bármiben, udvarias vagyok velük és ha akár egyikük is összejönne velem megtudná mennyire is tudok szeretni( nagyon :D) ...


Mindegyikük szerint jó fej, vicces srác vagyok akire lehet számítani...

ahamm ja és ENNYI!mind ezt mondják ez valami lerázós szöveg szerintem mint a legyünk csak barátok kb. vagy nem tudom de már lassan komolyan szarul esik ha valaki ezt mondja rám mert egyből eszembe jut hogy de jó én megint csak a megbízható kedves "JÓ BARÁT" szerepére lettem beosztva :S hiába a sok belső jó tulajdonság az udvariasság ,segítőkészség meg minden mégsem velem jön össze hanem egy bájgúnár szépfiúval vagy egy izom tibivel akiről persze később kiderül hogy mekkora FA** és jönnek siránkozni .ÉS itt meg csak a siránkozás megy hogy mennyit csalódtak a pasikban ..

hát ja én mit szóljak akkor a csajokról? Már nemtudom hogy én csinálok rosszul valamit vagy ilyen a világ de egyre inkább kezd kiborító lenni >(

2011. dec. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Matthew W. válasza:

Ui.: szóval marha jó nekem van egy csomó jó ismerősöm csaj aki BÍR engem vagy KEDVEL csak épp EGYIK SEM szeret...


(23/F)

2011. dec. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát öhm..Matthew W. ki ürítette a szó készletet...

Én is voltam hasonló helyzetben.Nagyon jókat beszélgettünk,nevetgéltünk(de egyébként semmi közös nincs bennünk,én sportolok ő nem,én jobban tanultam ő nem,ő bulizott én messze ívben elkerültem)de aztán mégiscsak együtt töltöttünk néhány szép hónapot...:-) Ha gondolod próbáld meg de ne akard be beszélni magadnak hogy szép csinos bomba stb.

2011. dec. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Velem is volt ilyesmi, 2,5 éves kapcsolat lett az előtte 3 évig tartó barátságból, szóval elég sokáig tartott, amíg tényleg bele tudtam szeretni. Én mindig tetszettem neki, de ő engem nem vonzott. Aztán mikor szerelmes lettem belé, akkor már abszolút nem számított, hogy előtte mit gondoltam, egyszerűen csak egyre többször volt olyan, hogy ránéztem, és tetszett... Innen tudtam, hogy ez már szerelem. Aztán mikor vége lett, elmúlt a szerelem, akkor már ugyanúgy nem tetszett tovább...


23/L

2011. dec. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!