Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet még olyan igazi rendes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még olyan igazi rendes, nyugodt lányokkal is találkozni?

Figyelt kérdés
Nem félénk lányokat szeretnék, hanem olyan kis nyugodt természetűt. Nem is feltétlenül egy mindenki kedvencét, hanem olyat akivel kölcsönösen tetszünk egymásnak.
2013. febr. 15. 22:02
1 2
 11/15 anonim válasza:
2013. febr. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

ilyenek már szerintem nincsenek, az üösszes lány hebrencs, nagyszájú, ki akarja élni magát, még a nagyszájúak is valóában csak gyávák és unalmasak, annál már a gyávaunalmas könyvmoly is jobb. de ezek a félénk lányok valójában ugyanazok a ribik, akiket kikenve magamutogatva látsz akárhol, csak pl kicsi a mellük, vagy úgy nevelték, hoyg ne legyen hőbörgő.


el kell fogadnod, hogy olyan nincs hogy nyugodt lány, aki mozgalmas életet is él. általában csak unalmas van és ribanc, vagy unalmas ribanc. persze saját maguk szerint ők nem unalmasak és nem ribancok, de női mércével a tehén is csak hörcsög.


talán vidéken, vagy külföldön van még ilyen.

2013. febr. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
10: Lelúzerezed a kérdezőt aki egy rendes lányt akar keresni magának?? Pont most bizonyítottad be, hogy a legalja vagy...gratulálok! Leülhetsz, 1-es!
2013. febr. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Front3r! a 10es vagyok. Nagyon menő a szöveged:D nem hatsz meg. mellesleg azt sem tudod, hogy fiú vagyok-e vagy lány. de neked nem magyarázkodok.


nem védek senkit, tudom hogy igen változatos világban élünk. de igenis rengeteg olyan lány van, akit tisztelni kell mert MEGÉRDEMLI. és nem csak néhány ilyen lány van, hanem sok! és ezzel egyetemben sok a lúzer is (talán ez az élet rendje, hogy ne szaporodjunk el nagyon). de ti csak ócsmároljátok hogy ilyen a mai világ meg olyan... legyetek pesszimisták és akkor ilyen negatív hozzáállással éljétek le az életeteket. biztos boldog lehetsz.


az, hogy ilyen a mai világ, azt mondom nektek, fogadjátok el, mert most éltek és nem mondjuk 1960-ban (örüljetek inkább és ne panaszkodjatok kis tudatlan nép! ;) nem volt jobb a helyzet a leányok terén mint ma, nehogy azt higgyétek. akkor is volt aki ribancnak született csak másként élte le az életét. és akkor is volt normális lány is. ilyen az élet. )

2013. febr. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

14: Nem kell magyarázkodni, de félreérted a dolgot.

Nem azért mondjuk azt, hogy "ilyen a világ", mert ezt mondja az, akinek rosszul megy, és mi is felvesszük ezt a szöveget. Nem. Ezt tapasztaljuk. Ne haragudj, de több száz, sőt ezer ismerkedés után nekem van tapasztalatom, és ismerem a reakciókat. Ebből lehet következtetést levonni. Más meg nem keres senkit és neki mindig van barátnője. Na hol a bibi?


Erre majd mondod, hogy valamit sz@rul csinálok. Ha megvizsgálod és megérted jobban akkor nem. Az a fiú, aki sikeres a lányoknál, annak vannak alfa tulajdonságai, de ettől nem biztos, hogy jó pár lesz, mert simán megcsalhatja a másikat. A "nagymenő" sztárok, akiket látsz tv-ben, moziban, azoknak sem tejfel az életük, soknak összetörik a lelkét és fel sem tud már állni.


Ezt kell megértened, hogy ez nem egyszerű klisé, hanem komoly tapasztalat, és így kell nézned a világot.

Lehet mondani, hogy ne add fel, meg stb, de ettől nem lesz jobb a másiknak. Én pl. egy lánynál értékelem ha kimutatja a gyengeségét, szomorúságát. Mert ott az alkalom, hogy megvigasztaljam.


Ezzel az erővel én is lelúzerezlek, ha valamihez nem értesz, és még ki is röhöglek. Na ez jól esne? De nem teszem, mert nem ez a célom az életben, hogy romboljam az emberi életeket.


Én is reménykedem normális lányban, de egyelőre ez remény.

2013. febr. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!