Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már vicc miatt besült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már vicc miatt besült randitok?

Figyelt kérdés

Kicsit feldobom itt a hangulatot, egy kis gyüjtőmunkával. Nekem momentán az a bajom, hogy votl egy két olyan randim mikor a högly faképnél hagyott, mert valamire nem ugy reagáltam, ahogy azt elvárta volna.

pl.:

"- Szerinted szép vagyok?

- Annyira, hogy Kétszáz eurót is megkereshetnél egy éjszaka alatt.

- Ez most bunkó volt!

- Jo igazad van 300at is ha ügyes vagy."


és pass a nő faképnél hagyott én meg röhögtem. Veletek fordult már elő ilyen, vagy ehhez hasonló szituáció?



2013. febr. 14. 01:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
50%
MONDOM HOGY ITTÁL
2013. febr. 14. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát, őszintén szólva, ezen nem lepődöm meg. Kevésbé sértő vicceket mondogass nekik :)
2013. febr. 14. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ö, ezt már olvastam pár vicces helyen.
2013. febr. 14. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

De mostmár én sem vagyok teljesen Gyk szűz mert nekem is van saját különbejáratú kérdésem.

Amugy igen ittam ma két Heinekent. :) Nem szokásom hétköznap sörözni de ma laza napom volt :)

2013. febr. 14. 01:57
 5/17 anonim ***** válasza:

hülyevagy igyál még egyet!

Egészségedre amúgy!

2013. febr. 14. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Ezt tényleg vicces lenne! :)

Persze tudjuk, hogy ilyenre nincs időd, mert itt kell válaszolgatnod a kérdésekre... :)

2013. febr. 14. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

02:00

köszi neked is(ha iszol). De amugy meg vicces, mert ugyanezt a poént elsütöttem másik lánynak is probaképp és ö meg röhögött és mondta hogy "de f*sz vagy" és utána össze is jöttünk. :D tudom hogy a nők nem egyformák de azért vicces volt kétszer ugyanazt a poént elsütni. :)

2013. febr. 14. 02:02
 8/17 anonim ***** válasza:
szerintem hasznald szurokent. aki elrohan, az legkozelebb mar nevelni akar(na).
2013. febr. 14. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

ma 02:34

Én is gondoltam erre, csak ezzel az a gond, hogy én nem sablonosan randizok és épp ezért nem szeretek egy viccet kétszer elsütni. Ez is csak egy "próba" volt. De az is igaz hogy durva vicc volt akkor is csak azért mondtam mert rossz passzban lehettem és nemigazán voltam randizos hangulatban. :)

2013. febr. 14. 02:38
 10/17 anonim ***** válasza:

Számít azért a hangsúly és a hozzá mellékelt tekintet, miközben ilyesmit mondasz. Nekem inkább az nem jönne be, hogy miközben faképnél hagylak, Te röhögsz, mert ez így elég nagy önelégültségre vall, meg hát minek hívsz randira valakit, akit hagysz elmenni? Mondjuk ha neked az olyan lányok jönnek be, akik az első randin megengedik maguknak a ,,de f*sz vagy" felkiáltást röhögve, akkor nem kell sokat válogatnod.

Én szeretek csipkelődni, ugratni a másikat, elefántméretűre nagyítani a párom apró bakijait, de azért érzékelem, hogy mikor nem kapható rá, illetve alapból be tudom mérni, kinél engedhetek meg ilyen szintű poénkodást, és ki nem tudná feldolgozni.

2013. febr. 14. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!