Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha volt már olyan randitok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha volt már olyan randitok, ahol a másik felet először láttátok, hogy zajlott le?

Figyelt kérdés
hol voltatok, mi történt, lett-e folytatás...stb.
2013. jan. 5. 23:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
=vakrandi?
2013. jan. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Pest, séta, ölelés, vagy max csók, lett folytatás, de kapcsolat egyik esetben sem.
2013. jan. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Hát olyan volt, hogy egy csajt életemben először láttam és úgy mentem oda. Kb akkor szakított a volt barátjával úgyhogy nem lett belőle semmi. (bár lehet csak azért kamuzott mert részeg volt én meg rondavagyok mint szar :D.)
2013. jan. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Hát, nem mertem a szemébe nézni, állandóan beszéltem, mert ha ideges vagyok, csak mondom és mondom, de remegett a hangom, aztán összeszedtem a bátorságom, mélyen a szemébe néztem, tökre meglepődött, és vminek röhögtünk mint állatok xD Utána meg szívtuk egymás vérét, meg hülyültünk:D Sétálgattunk csak amúgy
2013. jan. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

1. reakció:....EZ MEG MIAF***?..

Az ígért "szép magyar lány" helyett egy szemlátomást félroma,sz*rrá sminkelt,elhanyagolt csaj várt.Ráadásul erőszakos is volt.

Sajnos 10 perc után halaszthatatlan ügy miatt mennem kellett.

2013. jan. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

nem feltétlen vakrandi, úgy értem, első személyes találkozás

köszönöm az eddigi válaszokat :)

2013. jan. 5. 23:15
 7/16 anonim ***** válasza:

5-ös, durva sztori..

nekem nem is olyan régen volt ilyen "vakrandim" , beültünk egy kávézóba, beszélgettünk, randi elején és végén is csak puszi volt..(ő akart volna csókot is azt hiszem, csak én gyorsan hárítottam:D)

amúgy mind a ketten olyan komolyak voltunk (abszolut nem poénkodott vagy ilyesmi, pedig az nálam nyerő:))

egy 10-es skálán 8-ast adnék a randira, elvoltam a sráccal, de annyira nem éreztem azt, hogy nekem ő kell, sem a viselkedése sem pedig a kinézete alapján:)

most vizsgaidőszak van, ráfogtam arra, hogy nem érek rá, de amúgy nem tudom mi lesz a folytatása ennek, azt hiszem semmi ( messze lakunk egymástól nagyon)

20l

2013. jan. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Séta, kölcsönös szimpátia, ölbeülés, emelgetés, csók, nála filmnézés, nálaalvás, nálafürdés:DD most így utólag vicces:D

L

2013. jan. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Bino ***** válasza:
Pesten voltunk, sétálgattunk összevissza. Èn beszéltem mindenről meg röhögtünk. Volt puszi ölelés csipkedés. Nagyon jó volt össze is jöttem vele ,de 3hónap múlva rajtakaptam ,hogy barátnőmmel b@szott pedig nekem azt mondta azért nem mert fiatal vagyok..:D
2013. jan. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem konkrétan 3 ilyen, netes ismerkedést követő találkozásból is lett kapcsolatom :)
2013. jan. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!