Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan tudjam, hogy bejövök-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam, hogy bejövök-e neki vagy akar-e tőlem valamit?

Figyelt kérdés
Van egy srác, de eddig még csak neten keresztül beszélgettünk. Jól elvagyunk, és nekem szimaptiksu/bejön. De fogalmam sincs, hogy ő hogyan viszonyul hozzám. Milyen jelekből lehet észrevenni, hogy bejövök-e neki? Utálom ezt az egész net dolgot, mert így nem lehet kideríteni, én legalábbis még nem vagyok olyan tapasztalt, hogy tudjam.

2013. febr. 13. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Neten keresztül tényleg nehéz. Attól függetlenül, hogy te vagy a lány, szerintem egész nyugodtan felajánlhatod, hogy találkozzatok.
2013. febr. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nézd, neten valszeg egy fotó alapján írt neked. Ha egy fotó alapján írt, akkor valszeg szimpatizál veled. Ha neked is szimpatikus a srác a kép alapján, akkor ez egy jó alap. El tudtok beszélgetni a neten, ez is jó. DE! Amíg nem találkoztok személyesen addig szerintem te sem tudod igazán, hogy mi a helyzet és ő se. Találkoznotok kéne, hogy kiderüljön, hogy élőben mi a helyzet. Ha élőben is szimpatizáltok, az úgyis kiderül, pl olyanokból, hogy sokat néztek egymásra, kellemesen el tudtok beszélgetni egymással, hamar eltelik az idő, nevettek, mosolyogtok stb. De lehet az is, hogy élőben nem vagytok szimpatikusak egymásnak. Ezt csak egy találkozóval lehet kideríteni.
2013. febr. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A netet arra kell használni, amire való: információszerzésre, és a napi feladataid egyszerűbbé tételére. Neten keresztül a büdös életben nem fogsz semmit sem megtudni, a srácról, és ő sem rólad. Ugyanis egy embert nem lehet megismerni egy chat-ablaklon, és néhány szmájlin keresztül. Még nagyon sok dolognak kell stimmelnie mindkettőtökben ahhoz, hogy a SZEMÉLYES találkozás után eldönthessétek, van-e valami közötök egymáshoz. Amíg ezen nem vagytok túl, teljesen elméleti a kérdésed.
2013. febr. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!