Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Leszbikus téma! Megoldás?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus téma! Megoldás? Többi lent.

Figyelt kérdés
Szóval az egyik lány osztálytársam nagyon megtetszett. Elég jó viszonyban vagyunk, rengeteget beszélünk, bulizunk együtt, viszont szeretném vele tudatni, hogy nagyon tetszik. 20 éves, még nem volt barátja és a legtöbben azt mondják, hogy szerintük leszbikus. Gyönyörű, okos és csodálatos a személyisége. :) Szóval hogyan tudnám őt rávezetni, hogy leszbikus vagyok és mennyire lehetek merész, hogyan mondjam el neki mennyit jelent nekem, vagy hívjam el randizni?

2013. febr. 12. 21:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd el neki hogy leszbi vagy, nagyon szimpi neked és szívesen elmennél vele valahová, ha benne lenne.
2013. febr. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jó, de hogyan? Mégsem mehetek oda hozzá és mondhatom meg csak így.
2013. febr. 12. 21:41
 3/9 anonim ***** válasza:

bármit megtehetsz, amit szeretnél!

"háborúban és szerelemben nincsenek szabályok"

2013. febr. 13. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Menjetek el bulizni, mondd neki, hogy régóta el akarsz mondani valamit, mondd neki hogy leszbikus vagy. Meglátod mit reagál, de ha jól, esetleg elhívhatod valahova, vagy még akár akkor is léphetsz valamit, majd ahogy a helyzet (és a buli) hozza. Sok sikert.
2013. febr. 13. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Sokat buliztok együtt. Gondolom alkoholt is szoktatok fogyasztani... Itasd le kicsit és csókold meg. Ha felháborodik még mindig foghatod az italra... ;)

Hátha bejön:)

2013. febr. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hova valósi vagy kedves kérdező?
2013. febr. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne ronts ajtóstul a házba. Először - valami bulin, amikor már jó a hangulat - próbálj mellette ülni, beszélgessetek, és mintegy véltetlenül érintsd meg néhányszor a kezét simítva, a vállát, és nagyon figyeld a reakciót. Ha semmi érdemleges, akkor simogasd meg az arcát, amikor valami érdekeset mondasz, és beszélj tovább, és megintcsak figyeld a hatást. Ha nem elutasító, akkor hajolj közel valami intim mondanivalóval, ami izgalmas (mondjuk magadról), és attól függően, hogyan reagál, adj neki egy futó csókot. Ha eddig nem akadt ki, akkor vagy most fog (és akkor az alkoholra fogod, játszd egy kicsit a becsiccsentet), vagy már birtokon belül vagy. Figyelj arra, hogy ne nagyon nézzenek mások, ne emiatt legyen szégyenlős.
2013. febr. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Annyira örülök, hogy segítettetek képzeljétek sikerült. Elmentünk bulizni, felhoztam a témát, bókoltam neki, simogattam és megcsókolt. :) Ez 2 napja történt, azóta nagyon boldogok vagyunk.
2013. febr. 23. 12:56
 9/9 anonim ***** válasza:
Jo az ilyet olvasni:)))))) Gratulalok!:)))
2013. febr. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!