Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A barátnője miatt nem járhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnője miatt nem járhat velem?!?!

Figyelt kérdés

Hello

Én 13F vagyok és van egy lány akivel már régta szeretnék járni... Egyszer elhatároztam magam és elhívtam randira nemet mondott... én már mentem volna mikor megállított és az mondta h azt mondta h a legjobbbarátnője miatt nem jöl el velem randira... Na egy kicsit a "barátnőröl":Egy hisztis elkényeztetett ronda, tulsúlyos, pletykafészek, mocskos fantáziájú kis csitri...

Én nem vagyok vele valami jó viszonyban... mivel nem üthetem ki az összes fogát ezért gyakran veszekszünk én a multok leorditottam h "dagadt ribanc" és még szép szavakat de ő sem hagyta magát... Na de azért mert a nem bírjuk egymást a barátnőjével... ezért nem jár velem???

Válaszokat elöre is köszönöm...



2013. febr. 11. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Vagy mert egy taknyos kölök vagy.
2013. febr. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kössz a pozitív választ és sokat is segített... de légyszíves ha van más ilyen jó ötleted akkor használd alahol máshol. :)
2013. febr. 11. 17:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak egy jó indok. Sokkal nagyobb baj viszont, hogy ilyen alpári a stílusod, már ne is haragudj. Ne várd, hogy járjon veled egy lány, akinek a barátnőjével (akármilyen is a barátnő) így beszélsz, arról nem is beszélve, hogy mi az hogy nem ütheted ki az összes fogát? 13 évesen szerintem jobban válogasd meg a szavaidat, pláne egy lánnyal kapcsolatban.
2013. febr. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!