Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csúnya fiúk! Nektek sikerült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya fiúk! Nektek sikerült barátnőt szereznetek, ha igen hol és hogyan? Manapság egy nem vonzó külsejű, nem társasági fiúnak hol és hogyan lehetne lányokkal megismerkednie?

Figyelt kérdés
2013. febr. 10. 16:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

"Nehéz lenne lemenni az edzőterembe?"


Bírom ezt a dumát. Menj el dolgozni és napi 8-10 óra fizikai munka után menj konditerembe, kíváncsi vagyok hogy mennyire lesz hozzá kedved, energiád.

Ha munkanélküli vagy akkor meg pénz nincs rá.


Amikor tanuló voltam akkor jártam és úgy vetem észre hogy diákok mennek jobban, felnőttek közül meg a gazdagok, aki sztem vállalkozók és sok dolguk nincs. Ja meg rendőrök, tűzoltók mert nekik 2-3 naponta van szabadnap.

2013. febr. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Ha fizikai munkát végez semmi szüksége konditeremre.
2013. febr. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nem. Ha arcra vagy csúnya, v alacsony vagy, akkor bármit is teszel, soha nem fogsz kelleni egy csajnak sem.
2013. febr. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
A "körítés" tényleg segíthet, mégha csúnya is az arc és ha alacsony is a fiú. Én se tudom, hogy működik, de működik. Más frizura, más ruházat, de NEM gyúrás, sőt, ehhez inkább a vékony alkat megy jobban.
2013. febr. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Én a gyúrást nem a kétajtós szekrényre értettem.Ahol csak izomagy van.

Szálkás izmos testalkatra.De hát ti mindent jobban tudtok.Főleg sírni..

2013. febr. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

"aki sztem vállalkozók és sok dolguk nincs."


Hahaha... Te se voltál soha vállalkozó.

2013. febr. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

egyébként én nem vagyok egy szépség

sovány vagyok pattanásos és nem is vagyok túl izmos

viszont még sosem küldött el senki a fenébe akihez odamentem

ennyi... oda kell menni és kész

2013. febr. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 LeftBehind ***** válasza:
19. Szóval ha téged nem küldött el senki,akkor ez fokozottan igaz mindenki másra? Nem igazán!
2013. febr. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
#19 Attól még lehetsz jóképű és magas.
2013. febr. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ismerkedni bárhol lehet, de a csúnya fiúkat elutasítják, legalábbis a legtöbb esetben. Nekem még nem jött össze semmi, még egy randi sem, de ha összejön valami, majd megírom...
2013. febr. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!