Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem meri 20 éves létére...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem meri 20 éves létére elmondani a szüleinek, hogy velem találkozik?

Figyelt kérdés

Mindig kitalált valami hazugságot, és amikor 4 napra jött hozzám akkor is azt mondta, egy haverhoz megy és van itt egy rendezvény, azért kell pestre jönnie.


l


2013. febr. 9. 22:30
 1/7 anonim ***** válasza:
már miért is kéne egy 20 évesnek elmondani a szüleinek, hogy kivel találkozik és hol van?
2013. febr. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mert velük él. De itt nem az a lényeg, hogy elmondja hova megy, hanem azt hazudja, csak egy haverjához megy vagy vlm. Titkol engem.
2013. febr. 9. 22:42
 3/7 anonim ***** válasza:

Mert fejben gyerek...Nem azon múlik,hány éves.

Neked férfi kéne,nem fiú,szerintem.

2013. febr. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ha velük is el, a 18 év feletti már felnőtt ember, nem köteles semmit elmondani otthon. én is felnőtt vagyok és utálom, amikor szóba jön, hol voltam, de most már megtanultam, h nem mondok rá semmit. de a lényeg, h bármit mondjon az ember, csak az igazat ne, h ne tudják meg, akármi is az igazság, akárhova is megy az illető.

de lehet, csak nagyon féltik azt a 20 évest, és ha mást mondana, mint amit mond, már aggódnának érte. szóval rengeteg oka lehet, sztem ezen nem kéne fennakadnod. később még kiderül, milyen a viszonya a szüleivel, és akkor ezt is jobban meg fogod érteni, de most emiatt törni az agyad teljesen értelmetlen.

2013. febr. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3. bocs, de lehet az is h a szüleivel van a baj, akik állandóan faggatják, hol volt, stb. mi alapján ítéled meg így rögtön látatlanul, h most ő férfi-e vagy nem? Attól, h milyen a szüleivel a kapcsolata, még semmit nem tudsz meg róla!
2013. febr. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Férfi mert én lány vagyok! .D odaírtam "l", azaz lány. :)
2013. febr. 9. 23:09
 7/7 anonim válasza:

Én észre se vettem az "l" betűt, ami am lehet "1" is, ha kicsit meszebbről nézed a monitort.

Látom megint megelőztek, de azé én is leírom nagy vonalakban:

- egyszerűen csak nem akarja, hogy a szülei tudjanak rólad (én se szeretem, ha a magánéletem után érdeklődnek)

persze van a rosszabb lehetőség, amire te is gondolsz (szerintem) csak nem mered bevallani magadnak:

- nem tartja eléggé komolynak a kapcsolatot, ami azonban nem tűnik valószínűnek a 4 napos kis kirucanás után.

Bocsi, ha nem igaz (hogy te ezt gondoltad) csak nekem ez is eszembe jutott :)

2013. febr. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!