Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szeretném egy lánynak elmondan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném egy lánynak elmondani, hogy mit érzek iránta szerintetek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Már másfél éve ismerjük egymást és nagyon jól kijövünk egymással.csak nem tudom hogy hogyan mondjam el neki hogy szeretem mert nem szeretnem ha kitudódna bar biztos vgyok benne h senkinek nem mondaná el mert Ő nem olyan.szerintetek mit tegyek hogyan mondjam es mokar amit érzek iránta?

2013. jan. 5. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Beszélj meg vele egy találkozót, csak ketten legyetek ott, és simán mondd el neki.
2013. jan. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
úgy van! légy őszinte és tapintatos
2013. jan. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezek szerint a 1,5 év ismeretség alatt, ha jól értem a net-en, meg máshol már csekkoltad? Ettől félsz hogy kitudódik?Jól értem?
2013. jan. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az egyik előttem szólóhoz, hogy mindenképpen akkor mondd el neki, mikor kettesben lesztek és akkor őszintén mondd el neki, hogy mit érzel.

Remélem, hogy amennyiben az érzés kölcsönös, akkor felvállalod Ő-t és nem kell titkolnia, hogy veled van. 30N

2013. jan. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Persze hogy felválallnám meg egy osztályba járunk es eléggé jól ismerjük egymast meg megbízom benne együtt szoktunk viccelődni egy angol csoportban vagyunk szoktunk beszelgetni csak az ő haverjai is ott vannak.
2013. jan. 5. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!