Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz ha valami ürüggyel keresek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha valami ürüggyel keresek meg egy pasit?

Figyelt kérdés
Ismerjük egymást, jóban vagyunk, de már napok óta nem beszéltünk. Arra gondoltam hogy megkérdezem tőle, hogy az öccse ahova jár focizni, ott nem tudja-e hogy mikor lehet jelentkezni. Mert nekem is van egy annyi idős tesóm, de persze ez kamu, mert az enyém utál focizni, de semmi ürügy nem jut eszembe... :D Vagy milyen ürügy lenne jó? Facebookon szoktunk levelezni, mert az olcsóbb, de néha találkozunk is, szóval nem ilyen facebook szerelem.
2013. febr. 7. 13:29
 1/3 anonim ***** válasza:
nem gáz
2013. febr. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem simán lehet ezzel az ürüggyel próbálkozni. Úgyis észreveszed egy idő után, ha te sokkal többet kezdeményezel, akkor valószínűleg ő annyira nem akarja ezt a "kapcsolatot".
2013. febr. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát úgy volt, hogy először én írtam neki, majd elhívott találkozni, majd megint ő írt nekem.
2013. febr. 7. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!