Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mi alapján jön be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi alapján jön be nektek egy fiú?

Figyelt kérdés

A kérdés adott, pl ha egy fiú (rondán kifejezve) hajt rátok mi akapján döntötök, hogy közelednétek e viszonyzásból vagy sem?


Mik a pozitív dolgok egy fiúnál, ami nektek (lányok) bejön? Negatív dolgokra is kíváncsi vagyok.


Vegyünk példának egy középsulis tornaórát. Egy helyes fiúnak tetszel és próbál feléd közeledni (nem osztàlytárs). Megkérdezi, hogy pingpongoznál-e vele? Mit mondanál? Mit javasoltok, ha ez a srác én lennék milyen szöveggel menjek oda a lányhoz, hogy ne tartson bunkónak, hanem szimpatikusnak? Lányok, ti ezt hogy képzelnétek el? Milyen egy ideális "felkérés" pingpongozásra?


:-)



2013. febr. 7. 00:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha középiskolában odajött volna hozzám egy jó pasi ilyen szöveggel, hogy megyünk-e pingpongozni, úgy futottam volna a pingpongasztalhoz, hogy csak na! :D

Tegyük hozzá, hogy iskolásként nem voltam szép lány, kövér voltam. Soha nem is kezdeményezett senki.

2013. febr. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia, szeretnél pingpongozni? Ha helyes vagy és kedves is, mitől félsz? :)
2013. febr. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
legyél jó fej és add önmagad
2013. febr. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
pinpongozzuuunk!^^ :D hát ez a kegjobb..annyi hogy mosolyogsz es megkerdezed pingoznek e egyet :) repulnek hozzad :DD az a jo.ha kedves humoros ferfias :D nem baj ha csunyan beszel az olyan fiuus *.* de ne folyamatosan..vagIw :D erted
2013. febr. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!