Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti mi alapján ítéltek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mi alapján ítéltek meg minket, fiúkat?

Figyelt kérdés
Itt például gondolok arra, hogy öltözködés, frizura, belső tulajdonság stb.

2013. jan. 11. 08:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Külsőleg ne legyél taszító (extrém súly,vagy csúnya arcú) Öltözködésben semmi extra. Ha ezek megvannak, akkor nagyon fontos a belső, mennyire ért meg, figyelmes, érdeklődő.

16/L

2013. jan. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Fülünyúl ***** válasza:
79%
Viselkedés, jellem alapján elsősorban. Az öltözködés, frizura és egyéb felszínes dolgok sokadrangúak. Ha valakivel ismerkedsz, azért teszed, mert együtt tervezel vele, viszont együtt élni a másik jellemével, személyiségével fogsz, amit sokkal nehezebb elviselni ha rossz, mintha mondjuk nem adoniszi külsejű.
2013. jan. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
24%
Farok méret és pénztárca vastagság!
2013. jan. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
3-as te biztosan egy csalódott fiú vagy, aki nem tiszteli a nőket :(
2013. jan. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
27%
Amit a 3-as mondott + arc, magasság, izomzat. A belső nem része a képletnek.
2013. jan. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
36%

#4:

Férfi vagyok, aki tiszteli és imádja (és lehetőség szerint falja) a nőket ... csak elég tapasztalt vagyok, hogy realista legyek :-P

2013. jan. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
58%

3-asnak igaza van

én nem ilyen vagyok,de az osztálytársnőim,barátnőim viszont

pasizás szempontjából tényleg ilyen szánalmasak.

Azt nézik,hogy mennyire jóképű az illető,és hogy mennyi pénze van.

2013. jan. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
73%

Az első benyomás mindenképp a külsőnek szól, tehát fontos. De önmagában nem elég, ha jól nézel ki, a külső varázsa az első mondat után eltűnhet. Ugyanúgy, mint a külsőben, a belsőben is rengeteg a különbség, kinek mi tetszik. Nekem a visszafogott, értelmes, nem nagydumás, megbízható, őszinte pasik jönnek be, de sok lány bukik az "éjszaka császára" típusú alfa hímekre.

Nehéz a kérdés, amit feltettél!

2013. jan. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
#7 Te is ilyen vagy, csak nem veszed észre. De egyébként igaz.
2013. jan. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A kérdés nem mindenkire vonatkozik. Hisz nem mindegy hogy ki miképp vélekedik. Egyforma választ nem fogaz olvasni, max hasonlót. Személy szerint én a kedvesség, és megértés alapján ítélek, tehát belső. Ha egyre jobban megkedvelsz valakit, egyre jobban fog tetszeni. ( értem ez alatt a külsőt is )

ha viszont egyaltalán nincs meg az a kis szikra, szimpátia, akkor nem lesz semmi.

2013. jan. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!