Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan bírjam rá, hogy változt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bírjam rá, hogy változtasson? Tetszik nagyon egy csaj, de idegesít, hogy westerncsizmát hord.

Figyelt kérdés

Ő kb. 25-26 éves.Nagyon szép az arca, alakja is jó, de nekem nem jön be ez a stílus. Sőt zavar. Méghozzá nagyon.

Szerintetek változtatna adott esetben? Hogy bírhatnám rá?

25/F


2013. febr. 6. 19:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne akard megváltoztatni.Undorító dolog.Vagy fogadd el vagy hagyd békén!
2013. febr. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Azta k.rva! Egy westerncsizma miatt nem kell a csaj! Az ilyennek még barátnője se legyen, én azt mondom.
2013. febr. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez komoly?

Az egy dolog,hogy szerintem az szexi,de ilyen apróságon akadsz fel?

2013. febr. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Ha nem fogadod el oylannak amilyen akkor nem is akarsz igazán vele lenni. Nehogy már ilyen hülyeségen muljon a dolog. Te mit szólnál ha ö kikötne neked bárki is ilyet. Mondjuk ö ragaszkodna hozzá hogy csak akko r jár veled ha Te is western csizmát fogsz hordani. te lennél a legjobban felháborodva.
2013. febr. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én imádnám...
2013. febr. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem kamuzol vagy hihetetlenül felszínes vagy... ezen fennakadni...


Még ha teljes cowgirl felszerelésben járna (láttam egy ilyen párt nemrég :D), akkor megérteném...

2013. febr. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem kamuzok. Nekem a westerncsizma férfias, én a nőkön a nőies cuccokat szeretem. Nem kell feltétlenül szoknyát hordani. De nekem a wesco csizma, kockás ing, bőrmellény nem nőies. Főleg nem a sarkantyús wesco csizma, melynek még az orrán is vas van. Nekem nem tetszik ez a tökönrúgós viselet, mert nem nőies, hanem agresszív.
2013. febr. 6. 19:52
 8/10 anonim válasza:
Úgy látszik egyedül vagy a véleményeddel,én is a többiekkel értek egyet.Keress más csajt,van kínálat bőven.De ha vkit korlátok közé akarsz szorítani,egy idő után -ha vmi miatt összejönne veled- kellemetlenül fogja érezni magát melletted,és úgyis elhagy!Adott esetben te mit lépnél?Megtiltaná hogy cigizz,sörözz,focit nézz,kék inget hordj,rágózz,stb,stb,stb.....gondold át még egyszer!
2013. febr. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
kérdező neked nem való párkapcsolat!
2013. febr. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sehogy. Semmi jogod más embert megváltoztatnod, csak mert neked az nem tetszik.
2013. febr. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!