Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hova tudom tenni az ilyesmit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova tudom tenni az ilyesmit?

Figyelt kérdés
sziasztok, én egy 17 éves fiú vagyok. Gyakran megesik velem, hogy egy szórakozóhelyen, de inkább az iskolában és a buszon szemezgetek egy-egy csajjal. Van, akivel sokszor egy buszon utazunk és mosolyogva száll fel, amikor meglát.Az iskolában is van pár csaj, akik szépek és van, hogy 3-4 másodpercig is összeakad a tekintetünk(gondolj bele,ez már szinte bámulás :D ). akkor lehet, h ezeknek a lányoknak bejövök? mert sosem tudtam hova tenni ezeket a jeleket.. :D A lányokat kérdezem elsősorban,hogy mikor szoktak valakit nagyon és rendszeresen nézni :D de azoktól a srácoktól is várok választ, akiknek van ebben tapasztalatuk. :D köszi szépen a segítséget! :)

2013. febr. 6. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez elég eggyértelmü :D:D
2013. febr. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Reggelente kimosod a csipát a szemedből?


Amúgy meg. Ennél egyértelműbb mi lenne? Ha a csajszi hívna el randira?

2013. febr. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
valahova tedd eel ezt szerintem de hogy hova nem tom xd
2013. febr. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de pl a buszon,ha csakúgy egy csajjal szemezek.Menjek oda és kezdjek el beszélgetni velük, mint a romák?:D mert ez pl pesten a villamoson, meg az aréna plázában megy, de itt, ahol lakok... ismerek mindenkit aztán olyan gáznak tűnik :D(nem falu :D 75 ezres város)
2013. febr. 6. 16:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Magadat add, ne cigánykodj!
2013. febr. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
amúgy igen, menj oda hozzá beszélgetni :)
2013. febr. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nemtudom a válasz de engem is nézek többen, még ha melettem megy a busz akkor i svagy 10 en tuti néznek de nem tom mit xd pedig még csúnya se vok

F

2013. febr. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!