Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tennél, ha ez a történet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha ez a történet rólad szólna?

Figyelt kérdés

Te egy átlagos srác vagy, sőt még rosszabb.. önbizalmad sincs, és eddig akiknél próbálkoztál lányok, ők mind szintén csúnyácska, esetleg néha még belülről sem stimmelt minden 1-2 lánynál.

Aztán kép nélkül egy fórumon (mondjuk itt gykn) megismerkedsz egy lánnyal sokáig csak leveleztek, aztán amikor meglátjátok egymást, kiderül, hogy egy nagyon szép lány, jó csaj, és ugye belül is stimmel minden, ráadásul nagyon sok a hasonló érdeklődési kör. (ez tudtad eddig is, mert ugye jól elleveleztetek) Eléggé félsz, hogy a lánynak nem fogsz tetszeni, vagy lehurrog majd, de ő nem teszi ezt, átlagosnak mond. Eleinte nem akar találkozni, de arra is ráveszed, majd későbbi találkozókra is ő mindig elsőre igent mond. És látszik, hogy érdeklődik irántad. (vár, hogy beszéljetek neten, célozgat stb..)


A kérdés: Ha veled történne, elhinnéd ezt, vagy elhessegetnéd a gondolatot és zsigerből (az önbizalomhiány miatt legfőképp) egyből hárítanál, hogy veled nem történhet ilyen?

Tehát mondjuk lemondasz találkozókat, illetve alapból különböző egyértelműen csak kifogásoknál fogva ritkán hívod el.(aki akar csinálni helyet valakinek az életében, az tud..!) Vagy amikor látszik, hogy érdeklődik (célozgat pl.) akkor azt is másképp értelmezed, amikor eléggé egyértelmű a szitu, csak te nem látod úgy, mert nem hiszed el, ilyen nem történhet meg.


Magyarul: Ha találkoznál egy jó csajjal, de te nem lennél (legalábbis magadat) nem tartanád jó pasinak, akkor bepánikolnál, és hárítanál? Történt már valakivel ilyesmi?


Nem kérek olyan válaszokat, hogy úgyis minden lánynak csak a külső számít! Itt arról van szó, hogy a srác olyan átlagos, de a csajnak bejön mégis, mert vannak dolgok, amik megfogták, csak a srácnak kevés az önbizalma.

Szóval ez a kérdés az önbizalomról szól, és nem a külső-belső témáról szeretnék vitázni.



2013. febr. 6. 14:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Létezhet, de akkor valami nagyon súlyos önértékelési gond vagy vmi csalás van a háttérben és nem lesz könnyű menet.
2013. febr. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Paráznék hogy mi lesz de bele mennék.Mert ha sikerül és összejövünk annál nincs jobb.:)
2013. febr. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Hát én simán belemennék. De az én önbizalomhiányom szimplán abból fakad, hogy szerintem nem valami férfias az arcom, viszont tudom, hogy vannak olyan lányok, akiknek pont az ilyen srácok jönnek be, csak kevesebben. Ezért boldog lennék, ha találnék egy ilyet, és kapnék a lehetőségen.
2013. febr. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ja, és még annyit, hogy aki nem, az meg akkor ne panaszkodjon, elégedetlenkedjen többet, mert aki ilyen ziccert kihagy, az meg sem érdemli.
2013. febr. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ha csúnya lány talál meg az a baj, ha szép az a baj.
2013. febr. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ha velem szeretne egy kimondottan szép lány találkozni, azért előtte tisztáznám a helyzetet, hogy ez mennyire baráti találkozó és mennyire esélyes a figura, mert nem szeretek feleslegesen koppanni. Bár alapból elsőre biztos, hogy nem feszegetném a barátzónát, hacsak nem adna rá okot...
2013. febr. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
én inkább mindent megtennék, hogy működjön, mert ez 1 kihagyhatatlan lehetőség lenne
2013. okt. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
90% ez már megtörtént velem . Találkoztam már innen 1-2 lánnyal , de addigra már sikerült leküzdenem az önbizalomhiányom
2013. okt. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!