Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen indokkal lehetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen indokkal lehetne megszólítani az utcán egy lányt?

Figyelt kérdés
2013. febr. 5. 10:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
"Szia, hiszel Istenben?"
2013. febr. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Ha rendelkezel a megfelelö megjelenessel es mosollyal, akkor erdemes a szinten megfelelö hangvitelü klasszikus: "Na mi a helyzet?" ;)
2013. febr. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Szia! Meg tudod mutatni hogy hol van a Tesco?
2013. febr. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Ez a Na mi a helyzet? szöveg nem rossz. Valoszinüleg annyira meglepödnek, hogy meg valaszolnek is...:)

Amugy igaza van egy korabbi csajnak, en is allandoan zenet hallgatok, meg se hallanam, ha valaki kerdezne valamit.

2013. febr. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:

én az utcán találkoztam a jelenlegi barátommal:P

na jó tegyük hozzá, hogy mindketten részegek voltunk, és én egy barátnőmmel voltam, viccből odaköszöntünk az utcán a srácnak, ő odajött hozzánk, órákig hülyéskedtünk, majd másnap lehívott randira és azóta is együtt vagyunk:D

2013. febr. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Én a szépfiúkat is elküldöm mert párom van, (ennyit az elméletedről Xeno) amúgy se ismerkedem útcán.

Kérdező, nem a legjobb hely, mert ilyenkor az emberek ált sietnek meg nem tundni melyik csaj foglalt melyik nem, plussz ilyesztő is lehet ha egy vadidegen odajön hozzád és elkezd rólad kérdezgetni.

Ha mindenáron ennél a formánál maradsz akkor egy normális indokkal ( mennyi az idő, merre megy ez a busz, stb) lehetne nyitni, de pl barátnőmet a pasija úgy "szedte fel" (5 éves kapcsolat) hogy simán odament hozzá a buszmegállóba, és annyit mondott hogy csinos meg lenne-e kedve ismerkedni? Hozzátette hogy ha nem akarna a csaj semmit nincs gond nem zavarja tovább. Mindezt úgy hogy normális volt (nem a majd szétesek olyan laza vagyok, de nem is túlizgulós nyökögős módon) azóta együtt vannak és amennyire én látom teljesen jó a kapcsolatuk.

2013. febr. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
De azér' van benne valami, gondolom a csávód sem "alsókategóriás".
2013. febr. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nem, nem alsókategóriás ugyanakkor nem is az estem. Haverok voltunk, és csak próbaképp időtöltésből jöttünk össze mert egyikünknek se voltak túl jók a kapcsolatai. Vonzódás mindíg is volt de sok kompromisszum kellett kötni mert más utakon jártunk, egyébként tisztességes, jó ember. Sokat dolgoztunk ezen a kapcsolaton és nincs olyan alkalmi kaland se "helyes" pasi (amiktől egyébként hányok, mindíg is a rockerek vonzottak) amiért ezt hajlanó lennék felrúgni.

Nem értem mért akarod ennyire a külsőre kihegyezni a dolgot, nálam ez nem annyira szempont, nem azt mondom hogy ha nagyon ronda akkor is összejönnék vele, de a mostani párom nem azért nem alsókategóriás mert jóképű hanem mert olyan tulajdonságai vannak amilyenek.

2013. febr. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Elnézést!Nem tudod merre van a? pl: bolt,gyógyszertár,fogászat,orvosi rendelő,telefon fülke,presszó,posta......stb.Vagy melyik a pl: Lehel utca? Utána köszönd meg hogy segített!Ezután kezdj el bókolni pl: De csinos vagy van e barátod?
2013. febr. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!