Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen indokkal lehet lelépni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen indokkal lehet lelépni randiról?

Figyelt kérdés
2013. jan. 18. 16:57
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Bocsi nem küldte el, szóval van egy srác akivel jövőhét hétfőn találkozom, és nagyon tetszik, de hallottam hogy nem jó hosszú időre húzni az egészet.. esetleg az ciki ha felhívom (mert beszélünk telefonon) és megmondom hogy este 7re otthon akarok lenni? szerintem 2 óra bőven elég nem?

18L

csak nemtom élőben mondaná az esne le neki, hogy nem tetszik

2013. jan. 18. 16:59
 2/14 anonim ***** válasza:
Kamuhívás :) amúgy szerintem bunkóság lelépni...
2013. jan. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

bacca meg nem zártam el a vizet

várnak anyámék elfelejtettem

hű a nagyinak nem vittem el a szív gyogyszerét

2013. jan. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
nagyon tetszik neked, és le akarsz lépni? nem értem, szerintem ő sem értené, azt gondolná, menekülsz, nem?
2013. jan. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
mit húzni?mi az az egész ?
2013. jan. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Patrik24 ***** válasza:
Na ilyen lány sem kéne aki 18 éves létére taktikázik.... Lelombozó a szerepjátszás, gyerek vagy még:D
2013. jan. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
eddigi legjobb tipp, amit ezzel kapcsolatban olvastam: előre tisztázni, hogy csak 1 órát lesztek első talin és majd utána eldöntitek, hogyan tovább. 1 óra nem a világvége, kibírható, de ennyi idő alatt az első benyomás is megvan.
2013. jan. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
úristen félre értitek -.- azért most találkozunk majd először nem lehet fél napot együtt lógni.. akkor legalább honann tudom hogy mikor van a randi vége és mikor kell elköszönnöm??
2013. jan. 18. 17:06
 9/14 anonim ***** válasza:

Ezt nem kell időre kiszámolni, én sem tettem sosem.

Ha nagyon aggódsz ezen, akkor mondjuk ebéd előttre tedd és kész.

2013. jan. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha úgy véled, hogy két óránál több nem célszerű, akkor jó előre meg kell vele beszélni. És nem valami kamuindokkal, mert minek füllentéssel indítani?

Nekem az lenne szimpatikus, ha megmondanád előre, amit itt is írtál, hogy azt hallottad, hogy az első randi nem jó ha 2 óránál tovább tart. Így ezt el kell fogadnia, különben tökfej.

2013. jan. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!