Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen "indokkal" érintsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen "indokkal" érintsem meg és hogyan?

Figyelt kérdés

Van egy fiúbarátom,1 hónapja ismerem,hetente 1-2szer talizunk,nagyon bírom,és szerintem több is lehetne köztünk,mint barátság.:) Egyelőre azon szeretnék változtatni,hogy többet érjünk egymáshoz. Mert eddig csak egyszer fogta meg a kezemet,akkor is csak azért,mert segített felállni :D Na meg köszönéskor a 3 puszik. Szeretnék több érintést,esetleg ölelést,vagy bármit,csak hagy érjek hozzá,hagy érezzem közelebbről.:) De hogy csináljam? Milyen "ürüggyel"??

18/L


2012. szept. 23. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Köszönéskor öleld meg.. :D
2012. szept. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Magyarázol vagy mesélsz neki, és véletlen hozzáérsz. MEgérinted a lábát-karját 1-1 pillantra.
2012. szept. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kell ehhez ürügy.Ha a háta mögött vagy simán átölelheted a nyakánál,a fejedet a vállára teheted majd ránézhetsz.

Mi fiúk,nem olyanok vagyunk,mint a lányok,hogyha hozzánk érnek már a TEK-et hívjuk zaklatásért,szóval csigavér,mindent bele.

2012. szept. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

az a fejet a vállra hidd el, hogy hasznos, amikor rajtam alkalmazták bevállt :D

így célzol arra, hogy bejön neked, és ez olyan aranyosabb move

2012. szept. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Srác vagyok. Szerintem masszírozd meg a hátát. Annál jobb ürügyet hirtelen el se tudok képzelni. Érzékien, finoman... utána azt mondod: te jössz :) Utána már meg tudjátok beszélni, hogy átjön hozzád és megmasszírozzátok egymást. Utána még egy szex is belefér :). Én imádok egy nőt megmasszírozni, és a visszajelzések rádöbbentettek, hogy jól csinálom. Javaslom neked is :).
2012. szept. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!