Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 17 éves vagyok, randizni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves vagyok, randizni fogok egy 21 éves csajjal. Kéne pár tanács, mert ez más helyzet mint eddig?

Figyelt kérdés

Kölcsönösen teszünk egymásnak, de én igazából nem olyanra akarom ezt, hogy összejövünk, csak találkozgatni aztán esetleg lefeküdni.

Ja és hova hívjam el? Ő már egyetemista, lehet hogy nagyobbak az elvárásai mint a korosztályomnak. Kávézni vagy kajálni este valahova? És jön a valentin nap, ami gázos.



2013. febr. 5. 09:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Vidd el a mekibe kajálni :D valentin napra meg veszel neki egy szívecskés milka csokit vagy virágot
2013. febr. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kávézóval vagy teázóval nem lőhetsz mellé.
2013. febr. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De én nem akarok ajándékot venni neki!
2013. febr. 5. 19:46
 4/5 Battyányi Márton válasza:
Akkor baszhatod ha nem veszel neki ajándékot.
2013. febr. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Király, végül is az a célom
2013. febr. 7. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!