Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » HA egy idegen fiu ir nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Creatin kérdése:

HA egy idegen fiu ir nektek tegyuk fel egy párkereso oldalon akkor mert nem irtok vissza?

Figyelt kérdés
Vagy ez csaka kuslotol fugg.Ha jol nezek ki akkor visszairtak,ha nem akkor nem?

2013. febr. 2. 23:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én speciel igen. Válaszolnék neki, mert megérdemli. Hát ezért. Értem én amit mondasz, de a tény az tény marad. Akár milyen okból nem írnak vissza a végeredmény, hogy lesz*rják. Lehet ezt szépíteni ahogy egy roncs rozsdásodó autót polírozni míg szépnek, vadiújnak látszik. Biztos nem azért nem válaszol vissza, mert nem volt ideje.... Ha elolvasni volt akkor válaszolni. Három szóban is lehet hanem kettőben. Nem értem miért kell túlbonyolítani. Lelkisegélyt szolgáltattok, hogy nem akartok válaszolni? Hát az szuper, ha nem is válaszol... Én akkor is jobban érzem magam, ha elutasító levelet kapok minthogy annyira se méltó, hogy válaszoljon:S
2013. febr. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nézd, valamikor magam is társkeresőn ismerkedtem, mert nem jártam társaságba a melóm miatt. 6 hónapig voltam fenn. Naponta több levél is jött. Volt olyan hetem, amikor egyáltalán nem volt időm fölmenni, annyi munkám volt. Egyszerűen nem tudtam mindet végignézni. Lehet, hogy egy csomó jó lehetőséget elpuskáztam, de végső soron nem érdekel, mert megtaláltam azt, akit kerestem.

A kolléganőm, aki női szemmel is nagyon vonzó, szintén társkeresőn ismerkedett (a mi szakmánknak nincs élete...), neki volt olyan hete, amikor száznál több levele jött. Szerinted végigolvasta?

Igazad van, vehetnénk a fáradtságot, de nem mindig van hozzá az embernek türelme. Én pl. csak akkor töröltem magam végleg, amikor komollyá vált a kapcsolatom, de addig is jöttek a levelek. Csak azért, mert társkeresőn vagy fenn, nem csak abból áll az életed.

2013. febr. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

En fiu vagyok,de tudom h sok szanalmas gyorker van aki 30-40 eves fejjel zaklatja a 18 eves lanyokat....bonyalal hizeleg nekik.Es ettol a 18 csipasnak ugy kinyilika szeme mert magaro azt hiszi h O a PERSI HILTON.Pediga 30 eves csak lyukat akar semmi mast.

Es ha valaki komoly szandekal fordul fele akkor azt nemveszi eszre,es foleg NEM ERTEKELI

2013. febr. 3. 21:33
 14/15 A kérdező kommentje:

18 evesen felmesztelenul csucsoritget.Olyan pofont adnak neki leszakadna a feje.De elfelejtik h elobb utobb ok is kioregednek es jonnek az ujabb es szebb lanyok.Akarmenynire is megjatszatok magatokat csajok,GYEREKESZETEK VAN csak nemtudjatok meg

Amugy 25/F vagyok komoly sportolo vagyok.Nincs okom panaszra:)

2013. febr. 3. 21:38
 15/15 anonim ***** válasza:
Kedves sportoló, ne 18 évessel kezdj! Annak még tényleg nagyon gyerekesze van, merthogy igazából még gyerek.
2013. febr. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!