Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » HA egy idegen fiu ir nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Creatin kérdése:

HA egy idegen fiu ir nektek tegyuk fel egy párkereso oldalon akkor mert nem irtok vissza?

Figyelt kérdés
Vagy ez csaka kuslotol fugg.Ha jol nezek ki akkor visszairtak,ha nem akkor nem?

2013. febr. 2. 23:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Igen így viselkednek. Akkor írbnak vissza, ha bejösz neki és ezt meg kell értened. Nincs olyan, hogy nem:) Ők ilyenek.
2013. febr. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok fenn ilyeneken, de gy jól kinéző fiúnak bármikor visszaírnék, feltéve ha nem valami perverzet írt.
2013. febr. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

"de gy jól kinéző fiúnak bármikor visszaírnék,"


Itt elszóltad magad! Ha nem néz ki jól akkor válaszra sem méltatnád?

2013. febr. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Vegulis ha oszintek akarunk lenni akkor ensem kedvelem ha egy csunyacska lany ramir.De en legalabb megmondom h nemkeresek kapcsolatot?megertetem vele h nemakarok semmit.De veszema faradsagot es visszairok neki.

Mindig azt hajtogassak ha fiuk milyen szemetek,mar ott tartunk h a csajok sokkal rosszabbak mint mink!!!

2013. febr. 2. 23:30
 5/15 anonim ***** válasza:

"Mindig azt hajtogassak ha fiuk milyen szemetek,mar ott tartunk h a csajok sokkal rosszabbak mint mink!!!"


Hát nem kell sajnálni őket, bizony tudnak a nők is elég szemetek lenni.

2013. febr. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Volt olyan lány (nő), akinek én sem írtam vissza, mert semmi értelme nem lett volna. Egyik elvárásomnak sem felelt meg.


Akikkel én randiztam, azoknál a te helyesírásoddal és a stílusoddal semmi esélyed nem lenne. Hiába néznél ki jól (szerinted).

2013. febr. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Azért mert nem vagyok párkereső oldalra regisztrálva, és heterosexuális férfi vagyok.
2013. febr. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Kérdező! Talán azért nem ír vissza, mert minden nap kap egy rakás levelet, és sem ideje, sem kedve mindegyikre reagálni. Egyébként nem értem, miért kell ezen rágódni. Ha nem ír vissza, akkor nem érdekled, ennyi. Persze lehet, hogy baleset érte és éppen kómában fekszik.
2013. febr. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Kedveske csak egy nap létezik? Holnap nem ér rá visszaírni vagy azután? Ha nincs kedve akkor minek van fent? Nem logikus és nem is értelmes. A perverz levek amúgy is leszűkítik a kört. Hagyjuk a rizsát.....
2013. febr. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

9-es, akkor a realitást, jó?

A társkeresők a sok eszkimó-kevés fóka problémájától szenvednek. Sokkal több a pasi, mint a csaj. A pasik 90%-a ugyanarra a lánypolulációra bukik, tehát a csúnyácskábbak-formátlanabbak eleve nem jöhetnek szóba. Magyarul a csinos, kellemes megjelenésű lányok kapják a leveleket. Heti több tízet, van, aki több százat. Nomármost, egy átlagos életvitelű nőszemélynek sem ideje, sem lehetősége mindegyikkel randizni. Megnézi gyorsan az adatlapokat, kiválasztja azokat, akik szóba jöhetnek. nekik válaszol, velük csetel, találkozik, stb. A többivel pedig nem foglalkozik. Ha lelkiismeretes, akkor elnyom nekik egy sablonszöveget, hogy "bocs nem jössz be", vagy "találkoztam már valakivel, most alakulnak vele a dolgok..." stb. Persze nem tudom, hogy ez a hoppon maradt fiúknak jobb-e, mint a hallgatás.

Hát, ez az igazság. Hogy ki mi alapján válogat, az egyedi, nem feltétlenül a külső a meghatározó, de aki legalább napi egy levelet kap, az már válogathat, ott már bőség van, idő viszont már nem biztos, hogy mindegyikkel foglalkozzon. Bunkóság? meglehet. De így működik.

Mellesleg, csak halkan kérdezném, hogy ha egy pasi kap számára cseppet sem vonzó leányzóktól levelet, akkor mindig válaszol?

2013. febr. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!