Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Félek a smárolástól. Mit kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a smárolástól. Mit kell csinálnom pontosan?

Figyelt kérdés
Fiu vagyok és én is tapasztalatlan vagyok mint a lány
2007. szept. 9. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Száj kinyit, nyelv kinyújt, kb. ennyi. Ne akard bekapni a lány fejét, próbáld nem nagyon összenyálazni az arcát, mert ezt senki nem szereti. A közelség a lényeg, hogy érezzétek egymás nyelvét.
2007. szept. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
LÁGYAN RÁTESZED A SZÁDAT AZ ÖVÉRE ÉS UTÁNNA AZ ÖSZTÖNÖK BEINDULNAK.HA ABBAHAGYTÁTOK UTÁNNA BESZÉLJÉTEK MEG,HOGY KINEK MENNYIRE VOLT ÉLVEZETES ÉS CSISZOLGASSÁTOK AMÍG NEM TÖKÉLETES MIND A KETTŐTÖKNEK
2007. szept. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%
Ami azt illeti, életemben 4szer smároltam eddig. Nem volt még kapcsolatom, és mindegyik egy buliban történt. Igen, kicsit ittam is, de pontosan tudom, hogy milyen volt. Ami azt illeti, nekem azelőtt senki nem magyarázta el, valahogy ösztönös volt a dolog, mintha mindig is tudtam volna. A lényeg, hogy a két nyelv ha úgy tetszik masszírozzák egymást. Nem lehet elrontani, ne csináld se erőszakosan, se tutyimutyin. Hogy hogyan kell csókolózást kezdeményezni, na az már egy másik tészta. Nekem eddig csak ittasan sikerült, mert józanul túl gátlásos vagyok ilyesmihez. Persze az elég megalázó, ha a lány elhúzza a fejét, de nincs más módszer, a szemébe nézel, és lassan közeledni kezdesz az arca felé. Ha ő is ezt teszi, onnan már nyert ügyed van. És ha már "benn" vagy, onnan már minden megy magától.
2007. szept. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen néha nehéz ügy főleg az elsőnél :D De talán tudok pár tippet adni pl ha elkezded csókolgatni a nyakát, ezt nem lehet elrontani és a lányok 96% imádja :P ha magadhoz öleled és gyengéde közeledsz felé akkor tudni fogja mi a szándékod és ha a nyaka csókolgatása után adsz egy nagyon gyengéd puszit akkor érzeni fogod, hogy ha akarja, kivétel ha ezt megelőzte, hogy elhúzza a fejét :( amúgy nem lehet elrontani ösztönösen érezni fogod az egészet ami még kellemesebbé teheti az egészet ha mondjuk simogatod az egyik kezeddel gyengéden a nyakát csókolózás közben de ne szorítsd le a fejét és ne próbáld megfojtani se csak lazán :D a másik kezed meg lehet a derekán vagy a combján és néha ott sem árt egy kis simogatás ;) és így végszóként miután sikerült "becsempészned" a nyelve a szájába azután a nyelved legyen laza, pajkos :D
2007. okt. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!