Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nincs olyan lány, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs olyan lány, aki első látásra bele tudna szeretni a külsőmbe, ezek szerint beletartozom a 80%-a, akiket rondának tart az összes csaj?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy volt már csaj, aki aranyosnak, cukinak, helyesnek tartott, de ők 99%-ban csak képről láttak és valahogy élőben sosem éreztem azt, hogy tényleg vonzódna hozzám akárcsak egy lány is. Egyetlen egy lányról tudok biztosan, hogy neki bejöttem és ő csak külsőre látott egyszer és utoljára, a barátnője mondta meg, konkrétan a barátnője kezdeményezett nálam, mert a csaj félt kezdeényezni maga. Másrészt mégis úgy érzem, hogy azóta sem találtam egy lányt sem, aki helyesnek tartana, pusztán első látás után, mintha egy ocsmány senki lennék úgy érzem magama emiatt, pedig tudja mindenki, hogy a külső az elsődleges, ha külsőre nemtetszem egy csajnak sem, akkor felesleges is próbálkoznom nála, úgyis elutasít. Tapasztaltam is ezt egyébként, amikor bepróbálkoztam csajoknál, igaz ők semmi jelet nema dtak, de akik szemezni szoktak velem se feltétlen azért szemeztek, mert bejöttem volna nekik, bár ezt sosem tudtam leellenőrízni, pedig volt, hogy egy-két haverom szólt, hogy néz egy csaj, akit akkor láttam előszzör és utoljára, de mivvel nem vagyok egy jó pasi típus, akire minden nő bukna, se adonisz testem nincs, se jóképem ugyanis irtó nagy orrom van, így nem érzem azt, hogy lenne lány akinek bejönnék.
2013. febr. 1. 13:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Na, amit az utolsó írt, az tökéletes ellentéte az igazságnak. A nőknek csak és kizárólag a külső számít. Ha nem nézel ki jól, lehet akármilyen jó dumád, semmi esélyed.
2013. febr. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

"A nőknek csak és kizárólag a külső számít."

Ezt te miből vontad le? Nem értek veled egyet, ezt még soha nem hallottam...

2013. febr. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!