Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nincs olyan lány, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs olyan lány, aki első látásra bele tudna szeretni a külsőmbe, ezek szerint beletartozom a 80%-a, akiket rondának tart az összes csaj?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy volt már csaj, aki aranyosnak, cukinak, helyesnek tartott, de ők 99%-ban csak képről láttak és valahogy élőben sosem éreztem azt, hogy tényleg vonzódna hozzám akárcsak egy lány is. Egyetlen egy lányról tudok biztosan, hogy neki bejöttem és ő csak külsőre látott egyszer és utoljára, a barátnője mondta meg, konkrétan a barátnője kezdeményezett nálam, mert a csaj félt kezdeényezni maga. Másrészt mégis úgy érzem, hogy azóta sem találtam egy lányt sem, aki helyesnek tartana, pusztán első látás után, mintha egy ocsmány senki lennék úgy érzem magama emiatt, pedig tudja mindenki, hogy a külső az elsődleges, ha külsőre nemtetszem egy csajnak sem, akkor felesleges is próbálkoznom nála, úgyis elutasít. Tapasztaltam is ezt egyébként, amikor bepróbálkoztam csajoknál, igaz ők semmi jelet nema dtak, de akik szemezni szoktak velem se feltétlen azért szemeztek, mert bejöttem volna nekik, bár ezt sosem tudtam leellenőrízni, pedig volt, hogy egy-két haverom szólt, hogy néz egy csaj, akit akkor láttam előszzör és utoljára, de mivvel nem vagyok egy jó pasi típus, akire minden nő bukna, se adonisz testem nincs, se jóképem ugyanis irtó nagy orrom van, így nem érzem azt, hogy lenne lány akinek bejönnék.
2013. febr. 1. 13:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha az átlagos szintet megütöd külsőre, a csúnya (v magukat csúnyának tartó) lányoknál próbálkozhatsz, ők beérik átlagos pasival is. Persze amint lesz lehetőségük egy jóképű sráccal összejönni, ők is dobni fognak.
2013. febr. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát szerintem azért nem kell Görög Isten legyél ahhoz, hogy egy helyes lány rádbukkanjon. Amúgy, nem tudom észrevetted e, de sok nagyon szép lánynak nagyon ocsmány pasija van.. Úgyhogy nem hiszem, hogy egy szép lánynál semmiképpen nem lenne esélyed. Szerintem ha ápolt vagy, szépen öltözöl, jó az illatod, és legfőképpen nem vagy közönséges (értem ezt úgy, hogy pl. nem ülsz ki a parkba a haverokkal és minden szoknya után fütyülsz 10 évestől 60 ig. Mert ha igen, akkor lehet azért nem vesznek komolyan a nők, mert mint ahogy a fiúk nem szeretik az olyan lányt, akin átment a fél város, egy egy magára és a környezetére valamit adó lány sem fog összeállni egy olyan férfival, akiről tudja, hogy a legyet is meg**szná reptében.) Szóval akkor rád fog bukkanni, amúgy meg lehet kicsi az önbizalmad... Küldj képet priviben ha gondolod :p
2013. febr. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
rakas szoveg tele rinyalassal, a noknek meg ferfi kell, nem rinyagep
2013. febr. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerintem egy fiúnál annyira nem gáz ha nem jó a külseje. Legyen jó a szöveged és a humorod. A lányok jobban szeretik a vicces, kedves fiúkat. Volt egy fiú ismerősöm. Mindig csodálkoztam hogy "Ennek meg hogy lehet barátnője?" mert tényleg annyira nem jól néz ki. Esküszöm mindig volt nője, sőt egyiket cserélgette a másikra. Aztán valahogy szóba keveredtem vele, és iszonyat jófej. Még én is beleestem annyira rendes, humoros, nem unalmas stb. és akkor már nem is az érdekelt hogy hogy néz ki.


22/L

2013. febr. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
#2, #4, ez nem a humor rovat :)
2013. febr. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Mert sugárzod magadból kifelé ezt a hülyeséget.

" pedig tudja mindenki, hogy a külső az elsődleges" - na persze,a felületes üresfejű libáknál. Ha neked ilyen kell, akkor megszívtad, de akinek nem kirakatbábunak kellesz, annál szinte mindegy a külsőd.


Egyébként meg egyszerű a dolog, ha nm úgy nézel ki, hogy azonnal elolvadjanak tőled a csajok, akkor ne hajts rájuk rögtön, hanem először barátkozzatok össze, és szeressen bele abba, hogy milyen jól érzi magát veled. És csak utána kezdeményezz.

2013. febr. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nemcsak az üresfejű libáknál a külső az elsődleges, sajnos minden lánynak kizárólag a külső számít, akár tudják magukról, akár nem.
2013. febr. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem te nem vagy ronda. Ha volt már rá példa, hogy valakinek is bejöttél, akkor miért tartod magad rondának? Még a kimondott "nők bálványai" sem jönnek be mindenkinek, akkor, az én meglátásom szerint átlagos férfiként mit vársz? Hogy 10-ből 5 csaj a karjaidba omoljon? Ez nem fog megtörténni. Amúgy is, az átlagos külsőt fel lehet turbózni belső értékekkel vagy esetleg egy kicsivel több odafigyeléssel. Mindenesetre fel a fejjel, nálam biztosan jobb helyzetben vagy, és próbálkozz csak tovább!
2013. febr. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

nem tudom észrevetted e, de sok nagyon szép lánynak nagyon ocsmány pasija van.

-az én ismerőseim közt nagyon sok van ilyen.

2013. febr. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

A nőknél nem az az elsődleges, hogy hogy néz ki a csávó és ne várd hogy első látásra beléd szeret, mert az ritka a nőknél.Inkább ha látsz egy szép lányt akkor inkább beszélj vele, nevettesd meg ahelyett hogy megpróbálod lenyűgözni a (szerinted ronda) külsőddel


"A nők abba szeretnek bele amit hallanak, a férfiak meg abba amit látnak, ezért van az, hogy a férfiak hazudnak a nők meg kifestik magukat"

:)

2013. febr. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!