Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valaki Páratlan társkeresőn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki Páratlan társkeresőn van regisztrálva? SOS!

Figyelt kérdés
Sajnos a lány, akit szeretek és akinek üzenetet küldtem, ma nem lépett fel az oldalra pedig ma van "Ingyenes szerda" ami annyit jelent, hogy az oldal minden funkciója ingyenes. Korlátlan üzenetküldésre is ilyenkor van lehetőség. Én pedig tegnap hajnalban regisztráltam fel és nem tudom alapállapotban hogyan működik ez a társkereső.:S Üzenetem eltudja olvasni a lány? Választ tud írni vagy ahhoz már előfizetés kellene? Nem akarok várni +1 hetet mire újra ingyenes lesz minden, mert félek addigra talál magának párt. Közösségi oldalakon nem találtam meg.:( Mit lehet ilyenkor tenni?
2013. jan. 30. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Írj neki még egy üzit,adj meg neki egy email címet.Ha jelentkezik,akkor megy minden,ahogy kell,ha nem,akkor ez van...
2013. jan. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megpróbálom, hátha nem moderálják ki a levélből. Köszi!
2013. jan. 30. 22:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is fen vagyok nem moderálnak levet halistennek.
2013. jan. 31. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És előfizetés nélkül naponta mennyit lehet küldeni? A címzett fel tudja bontani?
2013. jan. 31. 02:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Előfizetés nélkül napi hármat asszem, és igen feltudja bontani.
2013. febr. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!