Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, amikor zenét hallgatto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, amikor zenét hallgattok a tömegközlekedési eszközön, nyitottak vagytok az ismerkedésre?

Figyelt kérdés

Nos, a szituációt nagyjából fel is vázoltam a kérdésben :D Ami a lényeg: reggelente szoktam látni egy lányt a villamoson, aki eléggé felkeltette az érdeklődésemet - talán már jobban is, mint kellene. Időnként összetalálkozik a tekintetünk és már megfordult a fejemben, hogy valami improvizált szöveggel le kéne' szólítani, de állandóan a fülében van a fülhallgató.


Mivel tapasztalt róka vagyok már, ezért ebből én azt a következtetést vonom le, hogy TALÁN nem akarja, hogy leszólítsák (szóval ilyen pasi-távoltartó jelleget is sugároz a fülhallgató). De nem tudom...


Csak azt, hogy nagyon illene már leszólítani. Kíváncsi lennék egy-két lány véleményére, hogy ilyen esetekben működhet a leszólítás, vagy inkább hagyni kell a sunyiba az egészet...?


2013. jan. 30. 14:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér. A reakciójából úgyis látszik, hogy vevő-e rá vagy nem.
2013. jan. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én nem véletlenül hallgatok zenét mikor utazok :)

Általában ilyenkor nem is figyelek a környezetembre,úgyhogy én nem annyira örülnék ha valaki kizökkent a gondolataimból.

De ez én vagyok,biztos van aki másképp gondolja :)

2013. jan. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálam is azért szól a zene, hogy elzárjon a többiektől és direkt utálom, mikor ilyenkor piszkálnak. Igen, az ellenőröket is.
2013. jan. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előző válaszolóval...
2013. jan. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mindenképp próbáld meg. Pl. nekem is volt a múltkor, hogy ugyan zenét hallgattam, bent volt a füles, de valójában arra gondoltam, hogy milyen jó lenne, ha az a srác ott két üléssel arrébb megszólítana, vagy valahogy "felvenné" velem a kapcsolatot, mivel én lány létemre úgysem fogom. Szóval próba szerencse. :)
2013. jan. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is állandóan bevan dugva a füles,mert imádom a zenét és nem vagyok kiváncsi az emberek hülyeségeire!De ez nem azt jelenti hogy ha odajönne hozzám valaki normálisan annak nem örülnék!;)Egy próbát megér,mit veszíthetsz:)
2013. jan. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Na ez az, szóval akkor jól sejtettem én férfi aggyal, hogy a fülhallgató többnyire a kintiek távoltartására szolgál, nem azért van bedugva, hogy ne halljátok a megállók neveit a villamoson :D
2013. jan. 30. 16:04
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy általában azért hallgatnak zenét a legtöbben, hogy kizárjanak mindent és mindenkit, de ha ő is rád néz sokszor, akkor szerintem simán odamehetsz :) Én pl azért hallgatok zenét, mert nagyon hosszú az út, olvasni nem tudok, mert zötyög a hév, de én nem akarom kizárni a külvilágot, örülnék, ha ha valaki egyszer csak odajönne.
2013. jan. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én nyitott lennék az ismerkedésre, leszólítana valaki, én egyből ki is húznám a fülemből. :) De ez is emberfüggő.:)

18/L

2013. jan. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!