Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináltatok az eddigi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináltatok az eddigi legjobb randitokon?

Figyelt kérdés
CSak érdekel:)
2013. jan. 28. 23:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Megszerveztem. Eljutni oda már nem sikerült.
2013. jan. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
italozgattunk
2013. jan. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Semmit.
2013. jan. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sexeltunk.
2013. jan. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Na ez egy jó kérdés. Ritka az ilyen. S íme egy válasz:

A legjobb az egészben, hogy nem volt szex - akkor. Hanem egy remek és kiváló kirándulás volt Egerbe, de többet ért bárminél. Egy komplett délután volt, spontán alakult ki. Azóta is egy olyanra vágyok, kellene egy alany. Köszi a kérdést, remek percek voltak amíg átismételtem.

35F

2013. jan. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kocsiba ültem este és megkérték a kezem, mindezt úgy hogy abszolút nem is volt téma:D
2013. jan. 29. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Bécsbe mentünk várost nézni. Először csak sétáltunk, aztán megnéztünk egy múzeumot, ahol a koronázási ékszerek voltak. Itt kiderült, hogy a párom pont olyan, mint én: akármennyi időt el tud tölteni ilyen helyen. Szinte ránk zárták a múzeumot, ő is meg volt döbbenve rajta, hogy én is ilyen fajta vagyok, nagyon élveztem. Mindenhez kitaláltunk valami hülyeséget, rengeteget nevettünk.

Utána kerestünk egy templomot, de persze eltévedtünk, viszont találtunk egy másikat, amit végül megnéztünk.

Közben elnéztük az időt és a távolságot, úgyhogy az utolsó vonathoz lóhalálában rohantunk végig a Mariahilfer Straßén. Ezt úgy képzeld el, hogy ő ingben-nyakkendőben, én meg selyemruhában (ami átmenet egy nyári ruha és egy koktélruha közt) és magassarkúban. Hát elég viccesen néztünk ki :D Másnap lábra se tudtunk állni.


Ilyen randit azóta se sikerült összehozni,pedig tényleg igyekszünk :)

2013. jan. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!