Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elvileg akkor kapunk szeretet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvileg akkor kapunk szeretet, ha adunk. Hogy adjak neki, amikor neki nincs szüksége rá?

Figyelt kérdés

van egy helyes, okos,talpraesett srác,akinek mindene megvan,határozott,van önbizalma,rohannak utána a nők. jelenleg kapcsolatban állunk, esély bármire van. jelenlegi tendencia, be vagyok kategorizálva alkalmira. csakhogy én többet szeretnék. a srác nem szemét, nem csinál semmi olyat, amivel megbántaná a másikat, van szíve is, csak még az senkié.

egyszer azt mondtam neki, úgy is rá fogok jönni mi a gyengéd :) kezdhetnéd azzal, mondd mitől félsz. erre nagyon komoly lett, hosszan a szemembe nézett és azt mondta, semmitől és nézett rám tovább.

a látszólag "kőkemény" srácoknak hogyan csempészhetek szeretetet az életébe?


2013. jan. 22. 22:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

előző elsőnek ment

nem erőszakolom rá magam, de simán átlát rajtam szerintem.


De rápróbálod erőszakolni magad, csak nem tudod:D



de most nem is a taktikázás nálam a kérdés, hanem hogy mitől nyílik meg a szíve.



Dehogy nem taktikázol, most is önmagad igazolod, és hazudtolod meg:DD

2013. jan. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Na igen. Cink ez a helyzet. Szemedre veti valaki, hogy te mit adtál, aztán meg azt is, hogy neki nem kell semmi. Döntse már el mit akar. Áhh... Lehetetlen a férfiaknak megfelelni. :D

Szerintem mondd meg neki, hogy összejössz mással komoly kapcsira ha ennyire teszefosza, talán észbe kap.


21/N

2013. jan. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

még nem is ismer engem szinte

ezért gondolkozom, hogyan adhatnám magam, vagy adjam e egyáltalán, igaz e a mondás


eddig szeretet sem adtam, mert ugye azért én sem könnyen nyílok meg, ebben a helyzetben pláne.


csak gondolkodtam, hogy esetleg kellene egy picit legalább adni?

2013. jan. 22. 23:11
 14/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ha szeretsz valakit kín ha meg kell állni, hogy ne adj neki. Nem akarja akkor meg egy barom és nem érdemli meg, hogy szeresd.
2013. jan. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

kín valahol, de nagyobb érzés az, hogy nem merem adni a szeretet.


amúgy most láttam egy videot, ami arról szól, hogy a férfiakban lassabban alakul ki az érzelem, mint a nőkben. szóval elvileg a nők a türelmetlenek.

(most nem beszélve itt azokról, akik kapcs-függők, vagy hasonló)

2013. jan. 23. 00:00
 16/17 anonim ***** válasza:
A csávó nem tehet arról, ha nem szerelmes a csajba. Ez nem bűn. Szóval az ilyen nem érdemel meg és barom szöveg annyira gyerekes.
2013. jan. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Saját tapasztalatból fogok írni.Magam megjártam ezt a kálváriát,aminek te az elején vagy.Kísérteties látnom,hogy szinte hasonló a szitu.Két dolog jut eszembe először:mindene megvan,ez több okból akadály,mert nem vágyik semmire,max egy kis sexre,mert azt nem tudja megkapni,aztán,hogy rohannak a nők utánna,ebből azt fogja látni,hogy ráér dönteni,van választék bőven,és ha valamit nem kap meg az egyiktől,hát majd a másiktól...és még,ha már érzed,hogy be vagy kategorizálva alakalmi kapcsolatnak,de te többet szeretnél,akkor egyszerű,kérdés feltevés,hogy szeretne e ennél többet,aztán a válasz is lehet olyan,hogy igen,de a tettei hamar bizonyítani fogja,hogy mi a valóság.


A nem fél semmitől,nem igaz,az biztos,de nem bízik benned,hogy beszéljen róla.Lehet,hogy másban sem.


Ha pedig kattog a bensőd,fújja a riadót,hogy ez neked nem jó,és nem tudsz megnyílni sem fesztelenül,akkor javaslom hallgass a bensődre.Üdv.

2013. jan. 28. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!