Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elvileg akkor kapunk szeretet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvileg akkor kapunk szeretet, ha adunk. Hogy adjak neki, amikor neki nincs szüksége rá?

Figyelt kérdés

van egy helyes, okos,talpraesett srác,akinek mindene megvan,határozott,van önbizalma,rohannak utána a nők. jelenleg kapcsolatban állunk, esély bármire van. jelenlegi tendencia, be vagyok kategorizálva alkalmira. csakhogy én többet szeretnék. a srác nem szemét, nem csinál semmi olyat, amivel megbántaná a másikat, van szíve is, csak még az senkié.

egyszer azt mondtam neki, úgy is rá fogok jönni mi a gyengéd :) kezdhetnéd azzal, mondd mitől félsz. erre nagyon komoly lett, hosszan a szemembe nézett és azt mondta, semmitől és nézett rám tovább.

a látszólag "kőkemény" srácoknak hogyan csempészhetek szeretetet az életébe?


2013. jan. 22. 22:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én is hasonló srác vagyok, kemény határozott vagyok kifelé, de egy érzéki csókkal olyan viharokat tudna egy lány kavarni a szívemben, hogy belehalnék... És ez most nem vicc...
2013. jan. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
A szeret másik lényege, hogy ne erőszakold rá arra aki nem kéri.
2013. jan. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
*szeretet
2013. jan. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
nála csak a szexig kavartam ezzel a viharokat...
2013. jan. 22. 22:52
 5/17 A kérdező kommentje:

előző elsőnek ment

nem erőszakolom rá magam, de simán átlát rajtam szerintem.


de most nem is a taktikázás nálam a kérdés, hanem hogy mitől nyílik meg a szíve.


ezért jutott eszembe a mondás.

pl.komoly dolgokról nemis beszélünk, csak a semmikről(jövő, munka, szórakozás,stb.) tehát lelki beszélgetés nincs sajnos.

de hogyan is lehetne?

2013. jan. 22. 22:54
 6/17 anonim ***** válasza:
45%
Mindenkinek szüksége van szeretetre. Szerintem a srác, egyszer(talán többször is) már ráfázott a szerelemre ezért nem kér belőle és igazából pont ez a gyengéje.
2013. jan. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
62%
h ö nem akar többet csinálhatsz Te bármit akor sem lesz belőle több. Még most lépj ki belőle amig nem késő mert késöbb sok szenvedést okozhat még hogy nem egyet akartok.
2013. jan. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

hát a legnagyobb csalódása eddig olyan volt,hogy félt egy csaj, hogy a kocsival máshova viszi. sajnálta, mert tetszett neki a csaj, de nem tudta megnyugtatni.


és az, hogy ő mást akarna...nem. úgy ismertem meg, meg mondja is, hogy ő szeretne egy normális kapcsolatot.

2013. jan. 22. 22:59
 9/17 anonim ***** válasza:
Reméljük, hogy ezt a srácot nem fogod tudni az orránál fogva vezetni, és hülyét csinálni belőle.
2013. jan. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ha ő nem akar úgy téged, csak testileg akkor hiába próbálsz akármit is nem fog neked megnyílni a szíve. Lehet, hogy szüksége van szeretetre, de az nem biztos, hogy a kérdezőtől.
2013. jan. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!