Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Voltatok már úgy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Voltatok már úgy, hogy nem kellettetek egy pasinaK (pl. akkor mást szeretett) majd mégis kikötött nálatok?

Figyelt kérdés

2013. jan. 22. 12:39
 1/8 A kérdező kommentje:
*pár év múlva
2013. jan. 22. 12:39
 2/8 anonim válasza:
100%
Igen, volt. :/ 23/L
2013. jan. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
nem.
2013. jan. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
volt, de nem azért mert mást szeretett, hanem mert dagi voltam. pár évvel később lefogytam és már jött is volna, csak nekem nem kellett.
2013. jan. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem csak olyan volt, hogy dobott az exem másért, egy hónap múlva meg jött volna vissza könyörögni. De akkor meg már én nem akartam őt.
2013. jan. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Többször is volt ilyen. Engem előbb-utóbb mindenki megtalál.:)
2013. jan. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem. Bár én büszkeségből nem jönnék össze vele. Nincs ló jó a szamár is..
2013. jan. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Volt. 3 évig szerelmes voltam egy fiúba, 13 éves koromtól kezdve. Ő még akkor más csajt hajkurászott, én meg félénkebb, visszahúzódóbb voltam, csak haverok voltunk. 3 évvel később egy beszélgetés során elmondta, hogy mennyire bánja, hogy akkor olyan kis buta meg éretlen volt, és elszalasztott. Sajnos akkor már rég nem éreztem azt, amit akkor, így nem jöttünk össze.
2013. jan. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!