Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » EFOTT-on mekkora az esélye, h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

EFOTT-on mekkora az esélye, h valakivel megismerkedjek? Érdemes elmenni?

Figyelt kérdés
2008. jún. 2. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem elég nagy, mivel sok ezres rendezvény. Tavaly engem egy este alatt kb 5 en szólítottak le:) Az már más kérdés hogy milyenek voltak :) Sok ember megy csak simán ismerkedni, ki lehet szúrni őket. Egyet viszont fogadj meg, ne kettesben menj egy fiúhaveroddal, vagy ha srác vagy, csajhaverral, mert az elég félreérthető tud lenni, úgy tuti nem fog odamenni hozzád senki. Hella:)
2008. jún. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

jajdejó, h írtál, köszi :) igazából ami kétséges számomra, h ha sátrat viszünk, akkor a cuccom hol hagyon? :S :S egész nap ha nem vigyázunk rá, akkor bottal üthetjük a nyomát...meg az összes, egyheti ruhám hova rejtsem el?

vagy ez a hülye? kérdés csak engem tart vissza?

tudom, h van koli+ minden, de az már + 10ezer lenne...

2008. jún. 2. 17:37
 3/7 anonim válasza:
4%
az esélyed 0 az EFOTTon nincsenek emberek
2008. jún. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

kösz má:D

akkor majd viszem anyámat, meg apámat is, h sokan legyünk....:XXXXXXXXXXXXXXXXD

2008. jún. 2. 19:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia, én vagyok megint, első hsz.. tavaly volt csomagmegőrző, szóval a ruhák miatt nem kell aggódnod:) Bár lehet jobban megérné, mégha plusz 10 ezer is, valami házban lakni, mert a sátrazás elég stresszes, reggel lefekszel, és már délelőtt kelsz is, mert mozgolódnak az emberek, és nem bírsz aludni a hőségtől:s a feszt végére mosott szar leszel:) de azért jó mókát ha mész :)
2008. jún. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
A nagybátyám itt ismerkedett meg a feleségével jópár évvel ezelőtt:D Úgyh sztem érdemes elmenni.
2008. jún. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi két éve kivettünk egy apartmannt a társasággal akikkel mentem, úgy 1-2 km-re a helyszíntől (jó lett volna közelebb, csak mire észbekaptunk már elfogytak :D) Azért volt jó, mert mindig biztonságban tudhattuk a cuccainkat, illetve volt egy békés, csendes hely ahol nyugodtan lehetett szunyálni, nem a 30fokos, centis porral fedett sátorban a sok mászkáló ember között... Meg a sátras részben a többszáz emberre volt kb 3 nyilvánosvécé, és hát azokról köztudott hogy milyenek...
2008. jún. 4. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!