Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hívjak randira egy lányt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívjak randira egy lányt?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok 16 éves.Nem igazán járok sehova.Vannak olyan lányok akik tetszenek osztályam belül is de nem tudom őket elhívni randira mert félek attól, hogy a válasz nem lesz vagy pedig mindenki rólam fog beszélni, hogy milyen béna vagyok.
2008. jún. 2. 16:36
1 2
 11/11 anonim válasza:
Én 14 vagyok, tetszik egy lány, volt egy közös élményünk, ezzel kapcsolatban ráírtam facen, csak így gyanútlanul, visszairt, jolvan, irtam, utána én, ő meg nem irt, kiírta hogy látta, de nem írt vissza, élőben sokkal célszerűbb csak úgy mellékesen
2013. jún. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!