Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hívjak randira egy lányt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívjak randira egy lányt?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok 16 éves.Nem igazán járok sehova.Vannak olyan lányok akik tetszenek osztályam belül is de nem tudom őket elhívni randira mert félek attól, hogy a válasz nem lesz vagy pedig mindenki rólam fog beszélni, hogy milyen béna vagyok.
2008. jún. 2. 16:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
szia.szerintem próbálj meg először beszélgetni velük.légy kedves,megértő,hogy lássa a lány hogy téged érdekel hogy mi van vele.Aztán úgy is kiderül hogy tetszel e neki vagy sem.
2008. jún. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
szia megint én vagyok.Ha úgy érzed a beszélgetések után hogy télleg tetszel neki akkor hívd el valahova ahol kettesben lehettek.menni fog hidd el
2008. jún. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy igazán meg sem tudom őket szólítani mert csak szinti oszt. társakkal beszélek.
2008. jún. 2. 16:40
 4/11 anonim ***** válasza:
Ezaz, hivd el valamilyen programra ami őt is érdekelheti... nem feltétlenül kell arra azt mondani hogy 'randi'... lényeg hogy együtt legyetek és közösen jól szórakozzatok ... ha ez már megvolt akkor jó
2008. jún. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az nem ciki ha azt mondja, hogy nem?
2008. jún. 2. 17:17
 6/11 anonim ***** válasza:
78%

Ne mások előtt kérdezd meg, mert akkor biztos ciki lesz. Hívd félre (persze ebből már mindenki tudni fogja, hogy nyomulsz rá, de ez nem is baj).

Csak akkor kérdezd meg tőle, ha el tudod fogadni a visszautasítást. Egyébként nem lenne semmi ciki abban ha hajtasz egy csajra és visszautasít.

De a középiskolai közeg nem nagyon alkalmas csajozásra, túl zárt, túlságosan ellenőrzött.

Ha a suliban kérdezel rá, akkor lehet, hogy a környezet miatt utasít vissza, amiatt hogy fél mit gondolnak róla a többiek. Még akkor is ha valójában tetszel neki.

2008. jún. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
56%
Nem véletlen hogy az osztálykirándulásokon jön össze a legtöbb pár.
2008. jún. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%
Hát elsőnek nem ártana kiválasztani egy konkrét leányzót, mert gondolom te sem úgy gondoltad, hogy elhívsz mindenkit aki tetszik és valaki egyszsercsak úgyis igent mond:D..szóval ha megtaláltad akkor pedig nem ártana minél többször "véletlenül" összefutni vele, légy ott sokszor ahol ő/ezalatt nem azt értem, hogy ne haggyj neki szussazanásnyi időt sem egyedült, vagy a nyakán kéne lógnod.. plusz ha már az elején tehát a beszélgetésekből kiderül mégsem igazán a te eseted nincs semmi /a randit nem kell elsietni épp ezért viszont ha ha érzed ezután, hogy egy síkon vagytok..ezt észre lehet venni, megha jól érzitek egymással magatokat/jó és egyszerű ismerkedési lehetőség az msn ahol csak úgy ráírsz a matekdoga miatt..ami nem ciki nem is feltűnő és beszélgetést tudsz könnyedén kezdeményezni/ha már eljutsz eddig a stádiumig tehát beszélgetés meg, hogy jól ellegyetek egymással nagyot nem bukhatsz már, persze nem szabad nyomulni sem..Nagyon sok sikert, remélem segíthettem:D
2008. jún. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
94%
Vedd fel MSN-re, ott kötetlenebbül meg lehet ismerni! És nem is olyan ciki, ha végül megkérdezed, hogy elmenne-e veled moziba, vagy ilyenek, és nemet mond! Használd ki a technika nyújtotta előnyöket ;)
2008. jún. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

hát elössözr ne olyan randira hívd.hívd el pl:(kosarazni,meccsre,koncertre,moziba)

Úgy hogy:Szia!Mizu?Hogy vagy?Nincsen kedved eljönni pl:kosarazni?Utána jöhetnek a komolyabb randik!

2008. jún. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!