Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet csókot elrontani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet csókot elrontani?

Figyelt kérdés
2008. jún. 2. 16:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ne görcsölj ezen..ha eljön a csók pillanata elsőnek csak lágyan szinte szájrapuszi szerűen kezdd és minél többször csinálod annál magabiztosabb leszel, elsőnek nem célszerű nyelvvel dehát nem törvényszerű..és hidd el "nagyokosként" megint csak azt tudom mondani, hogy a csók jön magától:D
2008. jún. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
58%
Hát én ugyérzem hogy az elsőt én is elrontottam szoval igenis ellehet megvolt az alkalom minden és hát mikor csináltuk én is és ő is elkezdtünk nevetni:D nem tom mér ilyenek vagyunk régen még a puszinál is nevettünk meg mikor közeledtünk egymáshoz mindenen nagyon gáz volt pedig azér 17 évesen nem kellene ilyet de nem tom mi volt velünk annyit nevettünk folyton hogy egyszerűen kijön... bár azér mostmár profin megy minden csak hát szerintem igenis ellehet rontani...
2008. jún. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
89%
ne harapd meg, vagyis ne véletlen, hanem ha harapdálod, az legyen direkt és nagyon óvatos :)
2008. jún. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem lehet (tapasztalat). Volt egy srác aki valami egészen extrém módon csókolózott, ráadásul én nem is akartam, de egyszer csak ott volt a szája az enyémnél és a nyelve valahol a torkom közepén csiklandozta a manduláimat és egyenesen szörnyű volt! Vagy csak én vagyok az a maradi akinél a csók puszival kezdődik és nem a nyelvével...
2008. jún. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
56%
Szeintem sem lehet elrontani!
2008. júl. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
60%

én már rontotam el csókot:S

visszahallottam a barátnőimtől azt h eléggé bénán csókoltam.

de azt mondta a srác h ő majd megtanít:D:D:D

szal jól sült el a dolog

2009. febr. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:

Az elsőt én is elszúrtam. És nem is tetszett. Lehet, hogy csak az az egy tapasztalatom befolyásolt, de azt gondoltam: csak ennyi?

Aztán másodszorra egészen más volt. Akkor már tetszett, és szerintem igen. Csókolózni nagyon is jó dolog..:)

De elrontani nem lehet, ráérzel, mit kell csinálnod.

2010. aug. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

nem igazán szeretem a nyálas csókot!

De a nyelves csók, és a nyálas csók között van különbség ;) hmm.. szeretem a nyelvest

2010. aug. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Kifejezetten elrontani nem tudom.. szerintem egyszerűen akkor nem illenek össze a felek.. :) Nekem 3 sráccal volt tapasztalatom eddig úgy igazából és hát az elsőnél úgy voltam vele hogy az volt az első "rendes" csókom (amikor kicsi voltam puszilkodtam kisfiúkkal de az nem számít xD) és igazából időm se volt gondolkodni rajta h béna leszek-e.. de nagyon jó volt, furcsa is persze de nagyon jó, a srác többször is hangoztatta, hogy finom volt :P :) A következővel se volt probléma, maximum annyi h a nyelvével addig ügyeskedett néha h már nekem nem volt jó, de fel tudtam venni az ő ritmusát is, bár azért nem volt teljes összhang..

A harmadik pedig akivel nemrégen lett vége, egyszerűen mesés volt. Semmi probléma, még aprócskák se mint az előzőknél. Amúgy hármójuk közül vele jöttem ki a legjobban mindemellett, órákat tudtunk beszélgetni és együtt lenni. De sajnos vége. Kár...

17/L

2010. szept. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!