Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet csókot elrontani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet csókot elrontani?

Figyelt kérdés
2008. jún. 2. 16:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
70%
nem tudom, mert még nem csináltam:)) de a nagy okosok azt mondják, h nem:) gyakorlat teszi a mestert! hajrá! de kivel, mi? :P
2008. jún. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nem. Lényeg, hogy ne stresszelj, ne görcsölj, csak hagyd, hogy megtörténjen. Az meg, hogy mi jó neked és a másiknak, csak később fog kiderülni, tapasztalatból, mivel ez igencsak egyénfüggő. Az első csók neki is akkora élmény lesz veled (persze ha szeret), hogy nem fog az esetleges "nem tökéletes" technikával foglalkozni! Jó szórakozást! ;-)
2008. jún. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
áh köszike. eddig nem volt kivel de most már alakul egy sráccal
2008. jún. 2. 16:41
 4/19 anonim ***** válasza:
60%
Lehet. Pl. kifejezetten kiábrándító, ha nem találod el a száját, vagy épp beletüsszentesz, vagy zamatosat böfögsz és rá akarod fogni, hogy ő volt, vagy épp akkor hánynod el magad, amikor már összecuppantatok. Ezek többnyire kizökkentik az embert a romantikából, bár ez ma már a sziget fesztiválon teljesen természetes mentalitás.
2008. jún. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
75%
Nem lehet elrontani! Max ha jó erősen beleharapsz a másik ajákba vagy nyelvébe :D
2008. jún. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
60%
Lehet, ha a srác helyett arra koncentrálsz, hogy jól csináld.Én is paráztam az első előtt és sikeresen el is szúrtam, de a többi már ment.:)
2008. jún. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
79%

vagy (ez inkább fiúkra jellemző) ledugod a torkán a nyelved :D


S4L3M

2008. jún. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
69%
hát az én első csókom elég bénára sikerült. a srác tapasztaltabb volt jóval, én meg azt se tudtam mit csináljak. meg kell próbálni utánozni :) nem mondta utána, hogy rossz lett volna ;)
2008. jún. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem nagyon is lehet!

Sokszor smároltam már olyan sráccal (egyszer csajjal is) akitől majdnem elhánytam magam, úgy ledugta a nyelvét a torkomon, vagy pörgött mint valami propeller. Én érzékien és lassan szeretek csókolni, utálom ha valaki csak úgy dugdossa a nyelvét a számba, mint valami húsdarabot :)

2008. jún. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
53%
Ha nem 30%-os szögben van nyitva a szátok, akkor mindketten felrobbantok! Komoly!
2008. jún. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!